Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért drágult meg ennyire a...

Miért drágult meg ennyire a Red Dead Redemption 2?

Figyelt kérdés

Most pár napja jelentették be hogy jön PC-re, és a Rockstar reklámozza nekem hogy ha előrendelem, akkor 20$ engedmény meg csomó bónusz meg minden, mondom ha a GTA V/Online volt 13-14 ezer anno, újonnan, Enhanced Versionban, akkor kedvezménnyel, előrendeléssel erre kalkuláltam 10-12 ezret, mondom ennyiért megveszem. Rámegyek, 24.990 Ft. Akciósan!

Azt hittem dobok egy hátast. Ennyiért biztosan nem veszem meg. Mégis miért lett ez ennyire drága? Holott egészen biztosan nem tud annyit mint a GTA V az Online-nal együtt, ráadásul ez elvileg kedvezményes, előrendeléses ár, tehát teljes áron a boltban ebből kiindulva 30 ezer fölött lesz.

Na most két kérdés:

1. Ez mitől ennyire piszok drága? Miért drágult ennyit 4 év alatt a Rockstar árfolyama?

2. Ki fogja ezt ennyiért megvenni?



2019. okt. 17. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

25 az az ultimate verzió

amúgy 1 éve még 32 volt, úgyhogy ez most olcsóbb

2019. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Az veszi meg akinek van ra Penze.

Te nem koveted a jatekok arait?

Minden jo jatek draga

A gta 5 meg nem most jelent meg, akkor 12 ezer is gyanusan olcso volt.

2019. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Nyugi nem lesz belőle dobozos verzió PC-n. Szóval bolti ára sem lesz.

Amúgy meg majd kijön aztán kulcsos oldalakon hozzá lehet úgy iy jutni, én pl kivárom a Steames megjelenést.

2019. okt. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lesz Steam-es verzió? A RockStar Launcher-en lesz játszható, ez nem éppen a Steam-es hozzáférést vetíti előre, de ne legyen igazam, nálam is csak az fut és az Origin, a többinek egyelőre ellenállok :-)


Amúgy azt is hozzá kell tenni, hogy az elszámolások USD-ben, vagy Euro-ban történnek. Ha a forint ezekhez képest nem éppen jól teljesít, akkor előbb-utóbb drágul, és hát egy ideje jó magasak az árfolyamok is. Na meg lonzolon is 20 körül van, egy magasabb minőségű PC-s verzió miért is lenne olcsóbb? Egy jobb autós játék (FH4, F1 2019) is 30k, ezen ma nem kell akkorát csodálkozni.

2019. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Decemberben jelenik meg Steamen is ez hivatalos.
2019. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

“ Holott egészen biztosan nem tud annyit mint a GTA V”

De igen, sokkal jobb, meg szebb, kidolgozottabb, ha erre érted az RDR2 kettéveri a GTA V-t

2019. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!