Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim ban vannak ilyen...

Skyrim ban vannak ilyen elrejtett láda buggok amikben cuccok vannak azokat ha elveszem az csalásnak számit?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2019. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ki fog elítélni azért, hogy egy single player játékban csalsz? Én biztos nem. Amúgy ha gyárilag benne van a játékban (akár bugos, akár nem), akkor szerintem amúgy sem csalás.
2019. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem csalás, ezek hidden treasure-ök. Olyan, mintha egyszer valaki régen elásta volna őket és te véletlenül rájukbukkannál. Ami talán csalásnak lenne minősíthető az az, hogy ha ezeknek a ládáknak a helyét megkeresed a neten.


Ha jól emlékszem, a The Elder Scrolls Online-ban is vannak ilyen ládák, viszont ott már tudsz hozzájuk találni kincses térképet, ami mutatja a helyüket.


Én egyébként megértem, hogy fontos egy single player gamenél is, hogy ne csaljon az ember. :) Én azért nem szeretek cheatelni, mert számomra onnantól vége ajátékélménynek. Minek farmoljak, craftoljak, küzdjem végig magam cave-eken, ha cheattel bármit megszerezhetek egy pillanat alatt? :)

2019. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha beírod a konzolba, hogy tcl, és odamész, átclippelsz a földön a ládához, akkor csalás. De ha találsz egy modot, ami lehetővé teszi, hogy x küldetés után a láda megjelenik neked, mint valami díj, akkor nem csalás. Felfogás kérdése.
2019. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nem csalás, ezek hidden treasure-ök"

Már amelyik. Gyakorlatilag pl a kereskedők árukészletét is rejtett ládákban tárolja a rendszer, amikkel normál esetben nem találkozna a játékos. De bugokon, glitcheken keresztül néha hozzáférhetőek.

Ezt pl nem mondanám hidden treasurenek, hisz ilyen esetben épp azért rejtett a dolog, mert sosem volt cél hogy ezekhez a játékos hozzáférjen.

Persze nem biztos hogy ezekről a ládákról van szó, de mivel a kérdező is bugokat említ, éltem a gyanúperrel hogy igen.

2019. okt. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én erre gondoltam, ez nem tartozik vendorhoz.


https://www.youtube.com/watch?v=gtEKEKcZ3jw

2019. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de bizony ez is vendorhoz tartozik. Ez megint a Bethesda figyelmetlensége. Szóval ha kifosztod, azzal csalsz.
2019. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh, tényleg? :O Nem tudtam, tévedtem akkor, sorry. Megnézem majd a játékban, kíváncsi lettem. :)
2019. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Viszont ha hidden treasure lenne, akkor legalább félig kilógna a földből. Szóval az tuti vendor. :)
2019. okt. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, elhiszem, hogy vendoré, csak meg akarom keresni, hogy melyiké. :) Úgyis régen játszottam a Skyrimmal, rászánok egy hétvégét na. :D
2019. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!