Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

GTA 5-ben több repülőt is fel lehet oldani?

Van ugye a Superjumbo, a duplafedelű és a magángép, amiket lehet vezetni. De lehet feloldani mást is? Pl a cargo gépet, amit az egyik küldetés alatt vezethetünk?

Keress kérdéseket hasonló témákban: repülő, GTA 5, GTA

2019. okt. 19. 00:57  Privát üzenet  

A válaszok
Az Onlineban rengeteg repülő van már, túlzás nélkül vagy 30-40 féle, de Story Mode-ban szerintem csak 3-4 félét lehet feloldani, vezetni küldetéseken kívül.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. okt. 20. 00:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Csak az a baj, hogy ott kilő más, ha megveszem a gépemet. Valakinek az a szórakozása.

# 2/3Időpont 2019. okt. 21. 16:08 Privát üzenet
Játssz olyan lobbiban amiben csak te vagy. :)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2019. okt. 21. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg tudom ezt oldani fortniteban?
Meglehet oldani hogy a LegendaryMC-s vilagomat atrakjam az eredeti minecraftba?
Ha pc-n megveszem a rocket league-t a microsoftról, akkor tudok steam-es barátaimmal játszani? Multira gondolok, mert bot meccset azt tudom hogy lehet. Elvileg a steam-es csak...
A Steam - es játékokat Windows telepítés után újból le kell tölteni mindegyiket, vagy máshogy is meg lehet oldani?
Rise of Legends ˝Fatal Starting Error˝ hibám van, meg tudom oldani?
Hogyan lehet fel oldani a live for speed s1-et?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!