Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V online miért nem indul el?

GTA V online miért nem indul el?

Figyelt kérdés

Steam-ről töltöttem le kb fél éve. Akkor elsőnek tettem bele modokat, kijátszottam...stb

Most gondoltam, hogy kipróbálom az online verziót, de olvastam hogy modolva nem indul. Újra letöltöttem, szóval most "gyári". És mikor online-ba indítom el, akkor csak tölt és tölt. Így néz ki: [link]

Jobb alsó sarokban pedig csak forog a töltés jel...

Mi lehet a probléma?



2019. okt. 19. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs. 10+ perc is lehet, mire teljesen betölt.
2019. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor okés.. Köszi
2019. okt. 19. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A GTA Online netes berkekben használt egyik beceneve a "Waiting Simulator", nem véletlenül. Vicces, hogy a világ legtöbb pénzt hozó, legtöbb pénzből fejlesztett, legkeresettebb játéka, és nem tudnak neki egy normális szervert biztosítani. Életemben még programnál annyit nem használtam az Alt+Ctrl+DEL billentyűkombinációt mint ennél a játéknál. És igen, alapon, indításnál valóban lehet 10 perc is mire betölt, de amikor játék közben (lobbiváltás, küldetésből kilépés stb.) akad fel 10 percre, akkor abban biztos lehetsz hogy soha nem fog betölteni, ilyenkor kényszerített leállítás, anyázás, majd indítás újra.
2019. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig kivártam, és betöltött lobbi váltáskor is. Nagy ritkán elveszti a kapcsolatot és visszadob single playerbe. Ahhoz viszont tényleg hozzá kell szokni, hogy irreálisan hosszúak a betöltése idők.
2019. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!