Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

GTA V online miért nem indul el?

Steam-ről töltöttem le kb fél éve. Akkor elsőnek tettem bele modokat, kijátszottam...stb

Most gondoltam, hogy kipróbálom az online verziót, de olvastam hogy modolva nem indul. Újra letöltöttem, szóval most "gyári". És mikor online-ba indítom el, akkor csak tölt és tölt. Így néz ki: [link]

Jobb alsó sarokban pedig csak forog a töltés jel...

Mi lehet a probléma?

Keress kérdéseket hasonló témában: GTA

okt. 19. 16:21  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi probléma nincs. 10+ perc is lehet, mire teljesen betölt.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 19. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor okés.. Köszi

# 2/4Időpont okt. 19. 19:10 Privát üzenet
A GTA Online netes berkekben használt egyik beceneve a "Waiting Simulator", nem véletlenül. Vicces, hogy a világ legtöbb pénzt hozó, legtöbb pénzből fejlesztett, legkeresettebb játéka, és nem tudnak neki egy normális szervert biztosítani. Életemben még programnál annyit nem használtam az Alt+Ctrl+DEL billentyűkombinációt mint ennél a játéknál. És igen, alapon, indításnál valóban lehet 10 perc is mire betölt, de amikor játék közben (lobbiváltás, küldetésből kilépés stb.) akad fel 10 percre, akkor abban biztos lehetsz hogy soha nem fog betölteni, ilyenkor kényszerített leállítás, anyázás, majd indítás újra.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 19. 21:55 Privát üzenet
Én eddig mindig kivártam, és betöltött lobbi váltáskor is. Nagy ritkán elveszti a kapcsolatot és visszadob single playerbe. Ahhoz viszont tényleg hozzá kell szokni, hogy irreálisan hosszúak a betöltése idők.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 19. 22:01 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gta onlineban az Opressor MK2-t hol lehet tuningolni? Terrobyte vagy M. O. C
Miért drágult meg ennyire a Red Dead Redemption 2?
Gta 5 online felrobbantottak az autom lehivasa?
Gta 5 online-ban Opressor MK2-t ismerősöm terrorbytejában is lehet tuningolni vagy csak saját terrorbyteban?
GTA 5/Online PC-ben melyik gombbal lehet gurulni?
Online Soccer Manager-ben hogyan tudok promóciós kódot szerezni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!