Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Forza Horizon 4-et lehet...

A Forza Horizon 4-et lehet PC-n játszani?

Figyelt kérdés
Tehát ha megveszem, akkor használhatom xboxon (ami nekem nincs), meg PC-n is? Csomó helyen kerestem már a választ, de nem találtam, és nem akarom úgy megvenni, hogy aztán kiderül hogy kell hozzá xbox is. Összefoglalva: csak PC-m van, így is lehet vele játszani?

2019. okt. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a játék megjelent pc-re is, szóval igen.
2019. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Tehát ha megveszem, akkor használhatom xboxon (ami nekem nincs), meg PC-n is?"


Ha pc-re veszed meg, csak akkor pc-n

Ha xbox-ra veszed meg, akkor csak xbox-on tudsz vele játszani.

2019. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig oké lenne, de minden verziónál azt írja hogy xbox one, windows 10. Nincs külön ez meg külön az. Ezért érdekelt volna, hogy hátha tudja valaki akinek van.
2019. okt. 21. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor szólaljon meg valaki olyan is, aki ténylegesen játssza PC-n és Xboxon is (én)! A crossplatform szolgáltatás kizárólag digitális, a PC-s Microsoft Store-ból vagy az Xboxos Store-ból megvásárolt játékkal működik, a dobozosokkal NEM! Ha az Xbox és a PC felhasználói profilod ugyanahhoz a Microsoft fiókhoz van hozzárendelve (ugyanazzal az e-maillel regisztráltál rájuk), akkor működik a crossplatform megoldás. Én is így használom: a székesfehérvári lakásomban játszom PC-n, aztán ha felutazok Pestre, az ottani lakásomban levő Xboxot bekapcsolva ugyanonnan folytatom, ahol PC-n abbahagytam.

Szóval még egyszer: a dobozosan megvásárolt Xboxos Forza Horizon 4-el NEM tudsz PC-n játszani, sehogy. Viszont ha megveszed a digitális PC verziót, akkor Xboxra is letöltheted és játszhatsz vele.

2019. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz :)
2019. okt. 22. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó erős gép kell hozzá.
2019. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen probléma szerencsére.
2019. nov. 5. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!