Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi jó van a Fortniteban?

Mi jó van a Fortniteban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de én egyszer letöltöttem, telepítettem és max 10 percig birtam, mert valami borzalmas pixeles grafikája volt. Nem volt szinte senki rajtam kívül (elvileg ez multi játék nem?) Lehet egyáltalán testre szabni a karakteredet vagy minden fizetős? Hozzáteszem, csak , egy gyenge laptopon próbáltam ki, mert nincsen gamer setupom, szóval lehet jobb grafikán élvezetesebb.
2019. okt. 22. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt minden játékra lehetne kérdezni, hogy ebben vagy abban mi a jó, aki az fps t szereti az nem érti mi a jó a stratégiában és fordítva.
2019. okt. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Most már semmi. Másfél éve, Season 3 környékén még nagyon élvezetes volt a játék, mostanra hulladék lett.
2019. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Save the World (PvE) mód elég jó.
2019. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!