Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim mivel lesz jobb ha...

Skyrim mivel lesz jobb ha legendásá teszed skilled?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy skill legendás, nem lesz jobb, sőt, 100-ról lecsökken a szintje kb. 15-re és a perkek is lekerülnek róla (visszakapod az összeset, nem vesznek el). Akkor érdemes legendássá tenni, ha már nehezen lépsz szintet, abban tud segíteni. Viszont arra figyelj, hogy ha a fő harci skilledet teszed legendássá, akkor sokkal gyengébb leszel egy ideig! Én a zsebmetszést, zárnyitást, lopakodást, ilyesmiket szoktam legendássá tenni, a fő skillemet, pl. harcosként az egykezes fegyverhasználatot csak akkor, ha már van egy saját készítésű sárkánycsont fegyverem két bűvöléssel.
2019. okt. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

énmeg kb anyira nem ismerem ezeket a fegyver késziteseket meg hogy hogy lehet több bovolést tenni egy fegyvere.

hogyan lehet sárkány csont fegyvert meg töb buvolest tennni egy fegyvere?

2019. okt. 24. 05:50
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm
2019. okt. 24. 05:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)


Amikor megölsz egy sárkányt, mindig van benne csont vagy pikkely (vagy mindkettő). Ezeket érdemes eltenni, fegyvert és páncélt is készíthetsz belőlük. Ehhez azt hiszem 100-as szintű kovácsolás kell, és meg kell venni a megfelelő perkeket.


Ha 100-as szinten vagy bűvölésből, akkor szintén meg kell venni a megfelelő perkeket, így onnantól kezdve bármibe (fegyver, páncél, ékszerek) kettő bűvölést tudsz rakni egyszerre. Ennek a fegyvereknél annyi hátránya van, hogy előbb fog elfogyni belőle a töltés, gyakrabban kell feltölteni. Ehhez lélekkövek kellenek, amiket állatok (fekete lélekkő esetén emberek) megölésével tudsz feltölteni. Erre két módszer létezik: vagy olyan fegyverrel ölöd meg az állatot, amin ilyen bűvölés van (de ugye az ilyen fegyvereket szintén tölteni kell), vagy megtanulod a megfelelő varázslatot. Én az utóbbit szoktam használni nem mágus karaktereknél is, mert így nem kell plusz súlyt cipelni.


Apropó plusz súly, van egy olyan állókő, aminek az a hatása, hogy +100 súlyt cipelhetsz, és a rajtad lévő páncélnak 0 lesz a súlya és nem lassít le. Nyilván nem ismerem a játékstílusodat, de én mindig nagy gyűjtögető voltam, ez a kő egy áldás volt.


Ha valaminek rosszul írtam a nevét akkor bocsi, én angolul játszok, próbáltam lefordítani, de pl. a perkre nem találtam hirtelen jó szót.

2019. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem baj köszönom :)
2019. okt. 24. 07:47
 6/6 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb szintlépési lehetőség az Illúzió fejlesztése és legendássá tétele. Van a Muffle nevá illúzió spell (ami halkká teszi a lépteidet, nem tudom mi a magyar neve), azt nyomd folyamatosan és így gyorsan fejlődni fog az illúzió, én már 11-szer legendássá tettem... :D majdnem ugyanilyen az Alteration skilleknél a Detect Life, ezt ajánlott olyan helyen nyomni, ahol sok járókelő van, pl. Whiterun vagy Riften piac nappal.
2019. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!