Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim ban van egy Ebony...

Skyrim ban van egy Ebony Blade es annak van egy rejtett képessege vannak fontos koldusok a játékban akiket nem kéne megölni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 01:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Snilf az irja egy oldal hogy hagy egy hagyatéklevelet.

az fontos lehet ? vagy öt siman megolhetem? nem fontos karakter?

2019. okt. 27. 02:00
 2/7 anonim ***** válasza:

A hagyatéklevelet olyanok hagyják hátra, akik barátként tekintenek rád és a halálukkor pénzt hagynak rád. A koldusoknál ez ritkán fordul elő, de előfordulhat.

1 vagy 2 olyan koldus van (Windhelm-ben a tüzeknél melegedő nő), aki taníthat neked zsebtolvajlást, így őt ajánlott nem megölni.


Illetve, ha koldusnak adsz 1 aranyat, akkor egy kis időre megemelkedik a speech skill (magyarban nem tudom mi a neve, beszéd?) és drágábban tudsz cuccokat eladni árusoknak.


Mondjuk én nem ölöm meg a koldusokat azért, hogy boostoljam az Ebony Blade-t, mert próbálok tartani egy határt... :D

2019. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
köszönöm
2019. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ahoz hogy boostold a bladet ahoz meg kell ölni nem?
2019. okt. 27. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahhoz ölni kell vele, de nem muszáj koldust. Olyan karakter közül, akik megtudnak halni, akárkit megölhetsz a boostolás miatt, aki barátként tekint rád. Általában azok tekintenek rád barátként, akiknek már segítettél valamivel (=ez pl. a koldusoknál az pénz adása) és kedvesen szólítanak meg, pl. a női karaktereknél az "It's a fine day with you around" köszönés. Pl. Dawnstar-ban van egy bányatulajdonos vagy mi nő, akinek ha adsz el olyan kőzetet, amit kér, akkor már "barátként" tekint rád és megölheted az Ebony Blade-del boostolás végett (e nőnek a megölése egy Dark Brotherhood quest, így kapóra is jön).
2019. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
KÖSZÖNÖM
2019. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éppen most értem ehhez a részhez, amivel szintén lehet boostolni az Ebony Blade-t spoiler: ha nem pusztítod el a Dark Brotherhood-ot (Sötét Testvériség?), hanem csinálod a küldetéseit, akkor a vége felé Astrid meg fog téged kérni, hogy öld meg. Ha az Ebony Blade-del ölöd meg, akkor ez erősíteni fogja a kardot.
2019. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!