Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Angel369 nevű felhasználó kérdése:

Sims 4 telepítése után, nem indul el, és a ClientDeltaBuilt0. package fájlt okolja?

Már meg van a TS4_x64 rányomok erre a fentit írja ki,mit csináljak??

Keress kérdéseket hasonló témákban: The Sims 4, telepítés, indítás

okt. 28. 10:10  Privát üzenet  

A válasz
Eredeti a játék? Pár hete telepítettem Originről, semmilyen hibát nem írt. Ha lopott, persze ott lehetnek gondok.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 28. 11:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem,eredeti,a saját gépemre megvettem(2 kiegészítővel),de egy másik gépre is le akartam tölteni,az összes kiegészítővel,mert nekem egyébként rohadt drága lenne.De akkor nem tudsz segíteni?

# 2/2Időpont okt. 28. 12:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A sims 3 ban vannak package fájlok és megjellenek de nem tudom őket használni mikor beraktam őket a lakásba, közben kiirja hogy script error de utána nem tudok sehova se kapcsolni mert legfagyott?
A sims 3-ban miért nem tudok egyedi tartalmakat beilleszteni?
A Sims 4-be mennyi package file-t lehet tenni, hogy stabil legyen a játék?
Sims4, frissítés után nem működnek a package file-ok. Bővebben lent, volt valakinek hasonló problémája? Hogyan oldottátok meg? Esetleg tipp?
Sims 3 package fájlal problémám akadt, valaki tud segíteni? (bővebben lent)
Hogyan oldhatnám meg?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!