Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Sims4re nem lehet korlátlan tsr/costum contentes cuccot letölteni ugye?

Ok ez így eleg hülyén hangzik meg tudom, h nem csak ha esetleg vki tudna vmi konkretabban mondani, az nagy segítség lenne.

Keress kérdéseket hasonló témában: #sims#sims4#thesims#eagames

okt. 28. 14:15  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem annyit töltesz le, amennyit szeretnél, nekem több, mint 600 van, bár nem mindegyik gép bír el ennyit se. Barátnőmé már 200 után belassult és kidobálta.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 28. 14:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Okk nagyon koszi

# 2/2Időpont okt. 28. 16:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Korlátlan a mobilnetem, hogyan tudom bekapcsolni azt hogy azzal is tudjak letölteni?
Miért nem tudok semmit letölteni Samsung galaxy young telefonomra? Még egy képet sem. Valami elállítódott? Netem korlátlan.
Miért nem tudok semmit sem letölteni az otthoni korlátlan internettel? SE WIFI, SEM VEZETÉKES! Többi lent?
Ha korlátlan adatforgalmam van, akkor korlátlanul tudok letölteni is?
Hol tudok korlátlan pénzkódot letölteni a Big Farm játékhoz? Mert amit találtam azok nem jók.
Honnan lehet letölteni az FL-studiót Ingyen, a teljes változatát? Korlátlan használattal

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!