Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem kapom meg a 100%ot...

Miért nem kapom meg a 100%ot a Gta San andreasban?

Figyelt kérdés
Megcsináltam mindent és csak 99.47%-ot értem el. A játék során sose csalzam

2019. okt. 28. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Van stat, ott nézd meg.
2019. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden skill 100%?
2019. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem skillbol nem minden 100%0.o.De tudtommal az nem szükséges a 100%-hoz.Vagy tévedek?
2019. okt. 29. 11:15
 4/5 Nemohalacska ***** válasza:

A skillek max állása nem szükségesek mint ahogy az iskolák teljes aranyra teljesítése sem.


A százalék állásodból nézve egy dolog van amit nem csináltál meg.

Ami hiányozhat nagy valószínűséggel valami radar által nem jelölt mellékküldi lehet persze néhány radar által jelölt dolgon belül sem árt leellenőrizni egysmást.


Kezdjük a radar által jelöltekkel:


-Főküldetések és házvásárlások terén szerintem nem hagytál ki semmit bár a házvásárlásokat ellenőrizd le hogy mind megvan-e.

-A kockás zászlós járműversenyeket nézd át nem hagytad-e ki valamelyik versenyt.

-Járműiskolák szerintem megvan mind a négy de nézd meg.

-Konditermek is szerintem megvannak 3db ugyebár új harcmozdulatok tanulása az ottani góré legyőzésével. esetleg az egyik kimaradt.

-Stadionversenyek nagy valószínűséggel ebből hiányzik az egyik, ugyanis valóban csak három stadion van de a las veturasiba két féle verseny van Hétfőn és Szerdán a Dirt Track a többi napon a Kickstart. A Kickstart a színes checkpointok győjtögetése motorral a Dirt Track pedig hasonló verseny mint a Los Santosi stadionba levő csak itt motorral zajlik a dolog.

-Lövészet egy fegyverboltban esetleg ez hiányozhat.

-A Trucking szállítmányozás 8db és Quarry bányaküldik 7db nézd meg van-e dollárjel náluk ha van akkor megvannak azok is.


Radar által nem jelöltek:


-Import export kocsibevivős táblázatok nemhiszem hogy ebből maradt volna ki egy táblázat.

-NRG és BMX challenge checkpoint gyűjtögetések esetleg valamelyik hiányozhat.

-Futárkodás a három fővárosba 4 szintre ha van náluk dollárikon akkor kész vannak.

-Chiliad challenge három bicajverseny le a hegyről. Esetleg az utolsó kimaradt?

-Valet Parking 5 szint? Ha van dollárjel ezis kész.

-Pimping 10 szint Broadway kocsival örömlányok fuvarozgatása?

-Vonatozs 2 szint?

-Taxi 50 fuvar?

-Mentő rendőr tűzoltó 12 szint?

-Graffiti patkó fotó kagyló?



Ha nem jöttél rá eddig mert szerinted mindent megcsináltál akkor a listám alapján nézd át a dolgokat.

2019. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uuu a bicaj versenyek lehet kimaradtak.Nagyon szépen köszönöm :3
2019. okt. 29. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!