Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Minecraft telepítésnél elakadtam. Valaki segítene?

Sziasztok! Megvettem a Minecraftot és hibát írt ki telepítéskor. Elvileg RAM a hibás. Képen látni mit ír ki. 4GB DDR4 ramom van.

[link]

Segítséget megköszönném!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Minecraft, hiba

2019. nov. 4. 19:31  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem próbáld meg inkább a Java-sat letölteni, ingyenes, ugyanolyan jó, mint a másik és youtube-on rengeteg tutorial videó van róla.

# 1/1Időpont 2019. dec. 1. 09:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A dishonored 2 játékba elakadtam! Segitenétek?
Most kaptam meg a Sims4 és már megvannak a karaktereim és elakadtam a házépítésnél mert a ház alapja megvan de nem tudom hogy hogy kell emeletet építeni meg a motherlodest sem...
Mi lehet a baj? Elakadtam a The Walking Dead nevű játékban (Telltale Games) eredeti Steames
A Sims 3 évszakok játékban a telepítésnél elakadtam. Mi lehet a gond?
Sims 3-mat letöltöttem torrentbe, de elakadtam a telepítésnél. Valaki segítene?
A telepítésnél már elakadtam milegyen akkor? A Team Wolf-al játszanék ha egyáltalán letölteni folyton olyat ír ki hogy "Cannot install Akamai" fogalmam sincs, hogy mit jelent még...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!