Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudok tenni ez ügyben...

Mit tudok tenni ez ügyben vagy választ mikor kapok?

Figyelt kérdés
Vettün Fifa 20 cd játékot origines viszont itthon kibontottuk és nem volt benne aktiváló kód. Üzletben a pénzt nem adják vissza se nem cserélik. Ajándékba veettem. Annyira voltak hajlandok segiteni hogy irnak a forgalmazonak szerintetek van remény.Na most email cimet és tell számot adtnk meg.Email az enyém amivel van aktiválva a fiokom erre vajon megküldik az aktiválo kodot tell anyámé amin el tudják érni. Teljesen tanácstalan vagyok aki járt igy mesélne mi volt a fejlemény ezügyben mikor lett belőle valami. Kérem normálisan válaszoljatok.

2019. nov. 5. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem segítenek, mert nem tudod igazolni hogy tényleg nem volt benne kód, vagy csak így akarsz ingyen behúzni még egy példányt. Ezért nem szabad ma már dobozosan venni semmit (oké, ajándékként kevésbé személyes egy e-mailben a kódot átküldeni, ez igaz). A másik bevett szokás, hogy a boltban kilopják a kódot (majd eladják), majd újracsomagolják a játékot, a vevő meg mehet a játék kiadójához panaszkodni, akinek adnak kódot, mivel igazolja hogy megvette a játékot. Ez a játékkereskedőnek csak haszon, mert valójában ő tudja eladni kétszer ugyanazt a játékot, a vevő felé pedig széttárja a karját hogy ő nem tehet semmiről.


Majd a játék supportja valószínűleg segít. Ha nem, akkor legközelebb ne vegyél dobozos kiadást, mert megint járhatsz így.

2019. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha tudtam volna ott előtuk bonton ki de ki gondilta volna hogy 1 uj jatekal igy jarok mert maskor is vettem fifa t dobozosat bar nem it aki teheti kerulje konzol korner a hol vettem
2019. nov. 5. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vehetsz dobozos játékot, csak normális helyről. Tescot és ezeket hanyagold. Van már egy csomó direkt videójátékokkal foglakozó bolt. Oké, ott sokszor valamivel drágább, de nem fordul elő ilyen. Tesconál meg ezeknél nagy divat ez, hogy kilopják az aktiváló kódot belőle majd újracsomagolják.
2019. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de en konzolboltba vettem game city corner bolt 16.000 ft banta raadast uj bontatlan jatek otthon derult ki hogy nincs benne dvd aktivslo kod
2019. nov. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!