Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz, hogy ma már "könnyebb...

Igaz, hogy ma már "könnyebb WoW-ozni"?

Figyelt kérdés

Több fórumon is olvastam, hogy ma már a WoW sokkal könnyebb, mint régen, mikor pl én játszottam (BC,LK), elvielg a Legionnal lett már jóval könnyebb és ezzel a Battle of Azeroth-tal meg még inkább? igaz ez? Ha igen miért? Mivel? Talentek ? Mivel lehet könnyebb?

Könnyebb alatt a játék dinamizmusát,struktúráját,megtanulhatóságát értem.



2019. nov. 8. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ez tény.

Annyi mindent egyszerűsítettek le hogy felsorolni is nehéz lenne. Igazából szerintem ez wotlk-val indult el, mikor bejött a dungeon finder. Annyi mindent egyszerűsítettek le az évek alatt, hogy felsorolni is nehéz lenne.

2019. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Esetleg nem tudtok egy oldalt, vagy akar forumbejegyzest ahol fel vannak sorolva?

Angolul is jo lenne

2019. nov. 8. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha végigböngészet a patch notes okat, de készülj fel van egy jó rakat, általában mindig .4-ig mennek, pl 2.4, 3.4 és így tovább
2019. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz könnyebb alatt. A szintezés pl jóval egyszerűbb, mert kevésbé erősek a mobok a világban, sokkal gyorsabb az életerő és mana regeneráció, stb. Arról nem is beszélve hogy tapasztalati pontot is jóval több dolog ad, mint vanilla wow alatt.

Geart szerezni könnyebb, egyrészt magasabb általában a droprate, illetve eleve több forrásból is lehet jó itemeket szerezni.


Másrészt a raidek jellemzően sokkal nehezebbek. Vanilla vagy BC idején a bossok nehézsége egyrészt abból adódott hogy magasabb szintre voltak állítva a játékosoknál (ebből eredően a játékos kisebb eséllyel találta el a bosst, az viszont nagyobbat sebzett a játékoson), illetve sokszor hetekig, hónapokig bugosak voltak, mire végre javították őket. De ezt leszámítva a legtöbbször egy szimpla hack n slash volt a harc, alig volt egy-két taktikus bossfight. Manapság ellenben már ez az alap, a bossharcok nagy részének különböző fázisai vannak, vagy többféle támadása van amikre máshogyan kell reagálni, netán maga a környezet változása bonyolítja a dolgokat, stb.

Vagy épp hogy annyi endgame content van, egy casual player számára ez max változatos játékélményt jelent, egy hardcore playernek viszont komolyan megbonyolítja a dolgokat. Ugyanis nem lesz már elég csak raidre járni folyamatosan, de isle conquesteket és a többit is folyamatosan csinálnia kell, különben gyorsan képes lemaradni a többiekhez képest.

2019. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!