Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Melyik sims4 kiegészítőt érdemesebb megvennem?

Nagyobb kiegészítőt szeretnék venni

A Cats & Dogs és a Seasons már megvan

Most a Be Famous, City Living és a Get To Work közül szeretnék választani de nem tudom melyik legyen

Melyiket ajánlanátok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: The Sims 4, videójáték, kiváncsiság, legjobb, választás

nov. 8. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
Én mindegyikkel játszom, de talán a Get to Work, mivel ugye vannak aktív munkák, pl. orvos, kutató, rendőr és saját vállalkozásod is lehet, mint pl. étterem, állatorvosi rendelő.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 20:37 Privát üzenet
70wolf70 nevű felhasználó válasza:

a cats g dogs és a city livinget

# 2/2Időpont nov. 10. 15:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha most szeretnék elkezdeni eredeti szerveren WoW-ozni az új kieggel (Shadowlands), akkor az összes eddigi kiegészítőt meg kell vásároljam?
Találtam egy linket ahonnan le lehet tölteni a Sims 4 Island living kiegészítőt, csak nekem meg van az eredeti sims 4 az island living (meg sokmás) kiegészítő nélkül. Bövebben a...
Sims 4 cats and dogs kiegészítőt hogyan kell telepíteni illetve berakni a játékba?
Sso (Star stable online) a connemarát vagy a Fjordot érdemesebb megvenni? (bajnokság szempont)
Baj, hogy megvettem a Dark Souls 2 alapjátékot és a Scholar of the First Sin kiegészítőt is?
Valahol lehet még The Sims 2 kiegészítőt kapni? Mert láttam a tescoban, de ott csak sims 3 volt. Érdemesebb lenne inkább neten rendelni, vagy nézzek körül más üzletekben is? Ha...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!