Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggathat a játék?

B~Way kérdése:

Miért szaggathat a játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mos telepítettem újra a gépet, a legfrissebb illesztőprogramok vannak fent a gépen.

Van egy SSD és 1 HDD winchesterem. SSD re került a rendszer és a játék is. Semmi más nincs rajta

RaiderZ Legend játékról lenne szó

( https://www.youtube.com/watch?v=8LYfTdrgY1I )


Legkisebb grafikán és a legnagyobbon is ugyan az a helyzet.

Nagyjából körülírom.


ajátékban (és szerintem minden játékban ) az a jó ha nagy az fps em de nem olyan szörnyűen :D

ebben a játékban a 60-190 fps ig kitűnő elvileg.


Én a játékban 90-130 FPS közt mozgok,de amikor bármilyen képességet vagy ilyesmit használok akkor 2-4 másodperces csúszások vannak (Wow,LoL,Wot érthetik milyen az ha késel olyanban amiben időzíteni kell és pontosnak lenni :/ )

( https://www.youtube.com/watch?v=kaZKB-G0x_E&feature=youtu.be.. ) Ez csak egy videó amiben még a legjobb pillanatom van/volt, itt nem volt akkora csúszás de azért észrevehető ha valaki belenéz.

Ez egy elvileg Canadában futó szerver. Ez választ is adna nekem hogy miért van ez a csúszás HA nem lenne még 3 ember magyarországról a játékban akikkel beszélek és nekik semmi ilyesmi nem mutatkozik.

Pár infó a gépről:


Internet:

( [link] )

Ez az aktuális (Tegnap esti mérés)


Gép specifikációk:


RAM: 16.384 MB

Video Card: NVIDIA GeForce GTX 1070, 16.251 MB

Processor: Intel(R) Core(TM) i7-7700 CPU 3,60 GHz

DirectX 12


Köszönöm a segítséget ! :)



2019. nov. 9. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem az fps-eddel van a baj, hanem a pingeddel.

Tuti, hogy azért, mert Kanadában van a szerver, a magyar ismerőseidnek lehet, hogy ennyire nem zavaró, vagy más szolgáltanónál vannak stb.

2019. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ezzel nem is tudok mit kezdeni nem? :/
2019. nov. 9. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.. Én cod2-ből emlékszem arra, hogy volt egy olyan parancs, hogy cg_maxpackets 30.. na ha ezt feltettük 100-ra, akkor a pingünk egész alacsonyra beállt. Szóval végül is vannak erre vonatkozó beállítások, csak nem tudom, hogy minden játéknál léteznek-e.
2019. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

íígen ez rémlik Cod 4 ről nekem is.

Köszi a tippet :)

Rá kérdezek a játékgazdánál :)

Ment a like még ha nem is válik be :)

Köszönöm

2019. nov. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!