Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy witcherhez hasonló sok...

Ha egy witcherhez hasonló sok szöveges válaszolós játékot akarok játszani ahhoz elég lenne angol alapfok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy milyen kategória a játék. Mármint pl 1 Hack N Slash vagy fps játékhoz igen elég. Viszont ha 1 komolyabb rpg-t veszünk mint witcher trilogia,skyrim,Assassins Creed széria,stb ahol sok összetett szöveg van oda sajnos az alap fok elég kevés. Durván felét nem értenéd meg szerintem, és ezt nem bántásból írom. A komolyabb rpg-k elég összetett story-val és szövegekkel rendelkeznek pláne az olyanok amikbe válaszolni/történetet formázni is kell/lehet.
2019. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dehogy elég, még középfok sem...
2019. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán elég,de megpróbálhatsz játszani velük. Először lehet, hogy nem értesz semmit, de szerencsére az ilyen játékok olyanok hogy többször is jó végigjátszani őket.
2019. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, talán nem a legjobb ilyen összetett játékokkal kezdeni,de annyira nem is vészes. A Mass Effect pl sokkal nehezebb mint a Witcher szerintem.

Másfelől én úgy vélem, hogy így a legkönnyebb nyelvet tanulni. Suliban nem angolos voltam, de a videojátékoknak köszönhetően ma már 90%-ban megértek mindent hallás után. Ha pedig le is van írva akkor 99%-ban. Max néhányt szót nem értek, azt pedig kiszótárazom, vagy a szövegkörnyezetből kikövetkeztetem hogy mire akar kilyukadni.

De ha pc-n játszol akkor a Witcherhez hasonló játékokhoz van magyarítás (The Elder Scrolls összes részehez, Dragon Age-hez is, a legújabb részéhez meg készül.)

2019. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat kb 6 éves a dragon age új része és nincs kész a magyarítás
2019. nov. 13. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első részének (dragon age origins) kint van.
2019. nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Dragon Age első két részének kész a magyarítása, DLC-kel együtt.

[link]

Az Inquisition pedig ahogy írtam készül (70%).

[link]

2019. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Angol tudásom nagy részét játékoknak és sorozatoknak köszönhetem én is,nem a sulinak.

Így szerintem te is nyugodtan fejlődhetsz velük. Bár lehet jobb lenne olyan játékkal kezdeni amit már végigvittél csak most angolul nem magyar felirattal.

Aztán ha érzed,hogy készen állsz jöhetnek az újak.Mert sajna igen,a witcherhez meg hasonlókhoz nem elég egy alapfok.

2019. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!