Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dungeons and dragonsban ha...

Dungeons and dragonsban ha valami kistestű varázslót játszok és a familiárisom bagoly, akkor tudok rajta repülni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a bagoly kis lénynek számít, 37,5 fontot (vagyis kb 17 kilót) tud cipelni. Tehát elbír egy goblint, egy félszerzetet vagy egy gnómot.
2019. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek közül melyik a legjobb kombó?
2019. nov. 13. 01:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a Dmet, szerinte nem lehet...menekülésnek ha a kisebbítő varázslatot betolom akkor mennie kéne. Emellett a bagoly hátáról tudok támadni? Vagy a másik varázslat magszakítja a koncentrációt?
2019. nov. 26. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy gnóm is van azért minimum 15 kiló, max egy uhu bírja el.

Az én gnómomnak van ugyan egy baglya, de az gnóm méretű bagoly, hátasállatnak nem alkalmas.

2019. nov. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, csak elküldtem, a DM helyében én sem emgedném a dolgot amúgy, mert nagyon nem életszerű. Enlarge helyett inkább tárazz de egy dimension doort menekülésre.
2019. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!