Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
sdfcdvfbgnhmj nevű felhasználó kérdése:

Ha már telepítettem a sims 4-et és van origin fiókom is akkor utána el lehet adni a sims 4 eredeti játék CD-t?

Mivel ugye már megvettem és úgy az origin jelzi

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sims, The Sims 4, eredeti, cd

2019. nov. 12. 18:46  Privát üzenet  

A válasz
Nem, mivel felhasználtad a hozzá való kódot. Onnantól kezdve csak te tudod használni. Más maximum telepíteni tudja a játékot, ha egyáltalán ahhoz még nem kell Origin. Játszani már nem tud, mert ahhoz kelleni fog az aktiváló kód.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. nov. 12. 20:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ő értem nagyon köszönöm! :)

# 2/2Időpont 2019. nov. 13. 08:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az eredeti xbox 360 fifa 19 cdrol lemasolom az adatokat egy pendrivera, akkor elindul a jatek a konzolon a pendriverol?
Sims 4 letöltött kiegészítők működnek az eredeti alapjátékkal?
Sims 4-en belül hogy kell beállítani a nyelvet? Mert úgy volt hogy angol de amikor elindítottam orosz lett belőle. Magyarul a játékon belül hol kéne át állítani a nyelvet? (nem eredeti a játék)
Eredeti játékot hogy tudok majd igy egyszerűen másolni vagy megoldhato-e?
Eredeti Fifa 19 miért nem indul el?
Vettem egy HyperX Cloud Stinger Emagról és simma müanyag tartoban volt a fejes akkor az nem eredeti?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!