Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-ra vásárolt játék kiegész...

Xbox-ra vásárolt játék kiegészítőnek hol találom a termékkulcsát/telepítő kódját?

Figyelt kérdés
Valamiért sehol nem jeleníti meg. Az Xbox sem jelzi, hogy játékkiegészítőt érzékelne vagy hasonló. Hol van mégis a termékkulcs/telepítő? Köszi!
2019. nov. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz pontosan? DLC? Letölthető tartalom? Melyik játék? Ha digitálisan vetted és nem települt akkor a Games & Apps menüben rányomsz a bal oldali kicsi gombra a kontrolleren (olyan mintha két négyzet lenne egymáson) és ott fogod látni a játékhoz tartozó kiegészítőket. A ready to installban van amit még nem telepítettél fel. Ha jó helyen van akkor a játéktól függően lehet, hogy azonnal megkapod, de lehet, hogy el kell menni benne valamelyik menübe vagy helyszínre.


Vannak játékok ahol bizonyos DLCket minden vásárló megkap automatikusan és esetleg nincsen hozzájuk külön telepítő csak a játékban kell átvenni valahogy. Ugyanígy a játékokban vett virtuális pénz / lootbox sem szokott külön telepítést igényelni csak megjelenik az accountodon egy újraindítás után (legtöbbször az sem kell).

2019. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Digitálisan (bankkártyával) vásároltam. Az alapjátékkal együtt vettem az Xbox-ot (Forza Horizon 4.), ehhez vásároltam meg a Fortune Island kiegészítőt. Laptopról történt a vásárlás a Microsoft Store-ból, értelemszerűen azzal a fiókkal léptem be, amelyik az Xbox-on is aktívan működik. Az egész boxot csontig átnéztem, sehol nincs meg ez a kiegészítő. Amit írtál, ott is megnéztem, semmi. Ez a DLC amiről írtál számomra homály (nem értem, mi ez, nem értek hozzá :-( ).Segíts, kérlek, mert majd' 6 ezer forintom látná kárát :/
2019. nov. 14. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

DLCnek, azaz downloadable contentnek hívják konzolon az összes kiegészítőt amit külön kell letölteni a játékhoz. Tehát pályák, helyzínek, fegyverek, karakterek stb. A játékbeli pénz és lootbox nem tartozik ide. A Fortune Island is egy dlc. A Forza 4-el még nem játszottam, de az előző Forzákban a már említett menüben (games and appsban kijelölöld a játékot és megnyomos a bal oldali pici gombot) voltak az ilyen DLCk. Ha ott a ready to installban van akkor csak rányomsz, hogy install all és átkerül a játék mellé.


Egyébként a vásárlásodról szoktál kapni egy visszaigazoló emailt arra a címre ami az xbox fiókhoz tartozik. Úgy kezdődik, hogy "Your Microsoft order no." ha ezt megkaptad a jó emailre akkor biztosan meg kell lennie. Na most ezek a Forza kiegészítők mindig új helyszínen voltak idáig. Tehát el kellett jutni a játékban odáig, hogy elérhetőek legyenek és a nagy térképen mindig volt hozzájuk egy feltűnő ikon. Ha odavezettél akkor megkérdezte a gép elutazol-e oda (persze csak ha megvan).

2019. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült végül az installálás. :-)
2019. nov. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!