Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újabb és jó mmorpg?

Újabb és jó mmorpg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy jó ideje már nem játszottam mmorpg-vel. Legnagyobb kedvencem a Blade & Soul, aminek jövőre jön az Unreal Engine 4-es verziója, szóval eléggé fel vagyok rá pörögve, de érdekelne, hogy ti milyen mmo-kkal játszotok vagy játszanátok. Tera, ESO, Black Desert, SWTOR, stb., ezeket ismerem, szóval most inkább olyanokra lennék kíváncsi, ami idén vagy tavaly jött ki, és jó, de még nem annyira ismert, illetve azokra, amiket már beharangoztak, akár ismert már a megjelenése, akár nem. Jöhetnek olyan játékok is, mint a Dual Universe, ami nem feltétlenül rpg, de elsődlegesen többjátékos. Ha lenne jó sztorija is, annak kifejezetten örülnék, de nincs se baj, csak akkor legyen elég lehetőség, ami leköti az embert. A grafika nagyon nem számít. Mármint ezalatt azt értem, hogy nem baj, ha "rajzolt", animés stílusa van, csak azért mégis igényes legyen. A Moonlight Blade-et és a Blue Protocol-t is várom még nagyon, ha Európában is kijönnek majd, illetve a Peria Chronicles is jó lett volna, ha nem vonják vissza. Ezeket azért írtam le, mert ha vannak még ilyenek, annak nagyon örülnék. Előre is köszi a válaszokat!



2019. nov. 13. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dauntless, Kurtzpel
2019. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
WoW - World of Warcraft
2021. jan. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!