Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti WoW szerveren szeretné...

Eredeti WoW szerveren szeretnék elkezdeni játszani, hogy működik?

Figyelt kérdés
Régebben tört szerveren játszottam csak, most eredetin kezdeném újra. Törtön tudom, hogy az adott szervernek a Realmlistjét kellett átírni. Eredetin hogy vannak ezek a szerver dolgok? Ugyanúgy realmlist alapon?

2019. nov. 13. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Letöltöd a blizzard oldaláról a játékot, regisztrálsz egy felhasználót, előfizetsz, aztán játszol.
2019. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Letöltöd az eredeti launcherből(battle net) az eredeti klienset és az alapból az eredeti szerverekre jelentkezik be. Megveszed a játékot, fizeted a havi díjat és játszol.
2019. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eredetin nem kell ilyenekkel bajlódnod. Megcsinálod azokat amiket előttem írtak, majd bejelentkezésnél választasz melyik szerveren akarsz játszani a felajánlottak közül.
2019. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
battle.net-et töltsd le, ott már el is kezdheted letölteni a játékot, mellette felajánlja a subscription vételt is. Ha erre befizetsz, akkor classicra már mehetsz is játszani, ha a legújabb kieggel akarsz játszani, akkor azt előtte meg kell venned
2019. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi, na megtortent, feltelpitettem, elvileg vmi starter edition van most, mar nyomom is amugy minden befizetes nelkul,bar utanajartam,h ez 20lvl ig van, utana fizetni kell.

Csak pl azt nem ertem, hogy lattam egy format akinek Xhuman a neve, ilyen tuti van 5000, ha nincsenek kulon szerverek, akkor higy tudok talalkozni a barataimmal online?

Mert gondolom nem minden jatekost azt a tobb tizezret akar egy szerverre rak a blizzard

2019. nov. 14. 13:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak külön szerverek, amik szervercsoportokba vannak összevonva. Egy szerveren belül egy nevet csak egy játékos használhat, de szervercsoporton belül több is. A szerver neve alapján különböztethetőek meg az azonos nevű játékosok.
2019. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

és azt, hogy én melyik " szervercsoporton " vagyok honnan tudom?

Hogy ha a haverom másikon van?

2019. nov. 14. 23:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, melyik szerveren játszik a haverod, és eleve ott csinálj karaktert, akkor tuti nem lehet gond!
2019. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na de a 3as valaszado meg azt irta, hogy ilyenekkel hogy szervervalasztas nem kell bajlodni. Hat akkor most mar tenyleg nem ertem :D
2019. nov. 15. 02:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt mondtam a realm átírással nem kell bajlódni! Írtam a végén, hogy aztán kiválasztod melyik szerveren akarsz játszani.
2019. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!