Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nuclear Throne című játék...

Nuclear Throne című játék kontroller probléma?

Figyelt kérdés

Milyen kontrollerrel működik?

Valami 2010 körüli Thrust gamepaddal próbáltam,de fel sem ismeri a játék. Emulátorral megpróbálnám elérni,hogy felismerje,de jó lenne tudnom,hogy milyen kontroller az ,amit 100%,hogy tud kezelni.


2019. nov. 15. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Xbox kontrollerrel, vagy más XInputot támogató kontrollerrel működik. x360ce-vel kiküszöbölhető a probléma.
2019. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Enis azzal akartam ,de valahogy nem sikerult megoldanom. Beallitottam , es az x360ce-bol inditottam a jatekot ,de valahogy nem jott ossze..
2019. nov. 16. 11:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Epic Store-os változat,nemtudom ez számít e. Neten több leírást is néztem,volt olyan,ami kimondottan ehhez a játékhoz van. Megcsináltam ,de semmi. Egyszerűen nem ismeri fel. Hiába rakom be a játékba a fájlokat,hiába eleve a játékba csomagolom ki a programot és úgy indítom el...Semmi.
2019. nov. 16. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!