Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities Skylines-ban miért...

Cities Skylines-ban miért ilyen fogyatékosak az emberek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy jó ideje játszok a játékkal de még mindig nem tudok megérteni pár dolgot...pl.: van egy útvonalam a lakónegyedből a belvárosba,buszt tettem nekik arra az útvonalra,gondoltam az elég lesz...DE szinte minden egyes megállónál 5-600 retek vár a buszra,úgyh gondoltam inkább villamosra váltok abba többen férnek...erre az összes retek elkezdett inkább gyalogolni minthogy villamosozzon..több játékbeli napot vártam,hogy "megszokják" a változást de nem hajlandóak használni,pedig ugyanazon az útvonalon megy amerre a busz ment...de busszal annyian akarnak utazni hogy képtelen vagyok annyi buszt oda beüzemelni mert akkor busz menne busz hátán,de most hogy villamos van szinte minden megálló üres -_- Ugyanez volt egy korábbi játékomnál ott viszont kiegészítésképpen metro-t tettem a busz útvonalára mert 6-800 utas b*szta a rezet a megállókban...Valaki eltudná mondani hogy mi alapján választanak ezek a retkek tömegközlekedést?

#Cities: Skylines #fogyatékos utasok
2019. nov. 15. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mod, amivel beállíthatod, hogy például hány utas férjen el egy buszon, beírhatsz 1000 embert is. Advanced Vehicle Options, vagy valami ilyesmi a neve.
2019. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ismerem,használom is de szeretnék a reális értékek közt maradni ezen a téren :))

Azért köszi ^^

2019. nov. 23. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Idő, és pénz alapján választanak.


Ha a villamos olyan gyakran megáll mint a busz, az mod nélkül akár lassabb is lehet (nincs nagy sebességű villamospálya az alapjátékban)


Érdemes lehet "ritkítani" a megállókat, hogy felgyorsulhasson a jármű.


Villamos nem hoz létre zebrát, csak egy középperont, azaz, ha egy kereszteződések nélküli utcára teszed, mindegy, hogy hány megállója van, az emberek csak az utca végein tudnak ki-be közlekedni a peronról. (érdemes letölteni egy olyan utat, ahol a sínpálya az út szélén megy, és nem a közepén).


Érdemes megnézni, hogy hova mennek az embereid, és úgy alternatív útvonalú járatokat beállítani. A teljesen párhuzamos járatok a játékban és a való életben sem működnek.

Használd a vonatokat is (mint a játék max kapacitású járművét)

ha az emberek egy A-B-C útvonalon úgy mennek, hogy a fele A-tól C-ig megy akkor érdemes egy alternatív közvetlen járatot gyorsabb járművel adni nekik.

2019. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szedtem le modokat hozzá,zebrát is pl. h oda lehet tenni ahova zebrát szeretne az ember,de utat is szedtem le ahol a szélén megy a villamos.Hát nem párhuzamosan ment a villamos és a busz mert a busz útvonalát utána töröltem csak a villamosé maradt azon az útvonalon,de akkor ezek szerint nem elég gyors nekik. Köszi a választ:)
2019. nov. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!