Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Tudtok javasolni ingyenes cross-play (PS4-PC) Játékokat?

Egy barátommal szeretnék játszogatni hétvégente, viszont neki (normális) PC-je, nekem pedig PS4-em nincs! A minap leszedtünk egy játékot (spacelords) ami kompatibilis minden platformmal! Viszont már kezd unalmas lenni! (Fornite, és egyéb battleroyal game-ek nem érdekelnek, illetve fontos hogy ingyenes legyen!) Válaszokat köszönöm előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: PlayStation 4, PC, játék, Steam

nov. 16. 19:12  Privát üzenet  

A válaszok
Huh hát ingyenesen nehéz találni ami cross, mert alig van, ami jó ingyenes játék az a warface, warthunder lehet, bár azt se hiszem hogy cross play-es lenne.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 16. 20:00 Privát üzenet

Amik 100% kompatibilisek (próbáltuk):

Dauntless

Fortnite

Smite

Paladins

Brawlhalla

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 16. 20:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

War thunder cross-os! Köszi a javaslatokat! Esetleg valaki tud még valamit? Warframe esetleg? Hallottam olyat mint ha az crossplay lenn, bár nem hiszem! És mi a helyzet az Apex legends-el? Ugyanis az Apex-be annó harngoztak be olyat ,hogy lesz benne croos platform csak aztán csúszott vagy nem tudom...

# 3/5Időpont nov. 17. 00:57 Privát üzenet
Sem a Warframe, sem az Apex nem crossplay. A felsoroltakon kívül még két fizetős crossplay játékot tudok: Rocket League és az új Call of Duty: Modern Warfare. Gugliztam egy darabig külföldi oldalakon is, de ők sem tudtak többet említeni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 17. 10:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

# 5/5Időpont nov. 17. 19:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok multiplayer, játékokat?
Milyen cross platform játékokat ismertek? (Mindegy hogy fizetős, vagy ingyenes) (Böngészőből és mobilról is játszható)
Tudtok jó ingyenes cross platform játékokat? (a fortniteon kívül)
Ajánlanátok nekem olyan Androidos play áruházból letölthető játékokat amihez nem kell internet kapcsolat? Utazni fogunk a húgommal és neki kellene valami ami leköti.
Tudnátok felsorolni nekem cross buyos ps játékokat?
Cross és enduro motros játékokat, amiket letölthetek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!