Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok javasolni ingyenes...

Tudtok javasolni ingyenes cross-play (PS4-PC) Játékokat?

Figyelt kérdés
Egy barátommal szeretnék játszogatni hétvégente, viszont neki (normális) PC-je, nekem pedig PS4-em nincs! A minap leszedtünk egy játékot (spacelords) ami kompatibilis minden platformmal! Viszont már kezd unalmas lenni! (Fornite, és egyéb battleroyal game-ek nem érdekelnek, illetve fontos hogy ingyenes legyen!) Válaszokat köszönöm előre is!

2019. nov. 16. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh hát ingyenesen nehéz találni ami cross, mert alig van, ami jó ingyenes játék az a warface, warthunder lehet, bár azt se hiszem hogy cross play-es lenne.
2019. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amik 100% kompatibilisek (próbáltuk):

Dauntless

Fortnite

Smite

Paladins

Brawlhalla

2019. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
War thunder cross-os! Köszi a javaslatokat! Esetleg valaki tud még valamit? Warframe esetleg? Hallottam olyat mint ha az crossplay lenn, bár nem hiszem! És mi a helyzet az Apex legends-el? Ugyanis az Apex-be annó harngoztak be olyat ,hogy lesz benne croos platform csak aztán csúszott vagy nem tudom...
2019. nov. 17. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Sem a Warframe, sem az Apex nem crossplay. A felsoroltakon kívül még két fizetős crossplay játékot tudok: Rocket League és az új Call of Duty: Modern Warfare. Gugliztam egy darabig külföldi oldalakon is, de ők sem tudtak többet említeni.
2019. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. nov. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!