Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Luliii nevű felhasználó kérdése:

Miért nem tudom megnyitni a teveclubot? Más se tudja megnyitni?

Ha esetleg valaki megtudná mondani mi történt az oldallal az jó lenne, nem rég újra regisztráltam kis nosztalgiaként.

Keress kérdéseket hasonló témákban: TeveClub, teve, nevelde

nov. 17. 11:40  Privát üzenet  

A válasz

Nekem működik.

Böngészőből töröld a sütiket, gyorsítótárat, esetleg próbáld meg másik böngészővel.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 17. 13:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Skyrim a Fekete Könyveket miért nem tudom megnyitni ujra?
A Forza Horizon 2 nevű Xbox One-os játékban nem tudom megnyitni a Storm Island nevű plusz tartalmat. Mit kéne tennem?
Pc-N apex legendsben a bevezető edzésnél hogyan kell megnyitni az ordance menüt?
Star Stable Online-bán hogyan lehet megnyitni dínóvölhyet? (Több lent)
Counter strike 1.6 magyar szerverre felmentem, de valami internet explorer-es tanusítványt akar megnyitni a konzol, ez mit takar?
Sims3-ban mit tegyek ha semelyik simemnél nem engedi megnyitni a családfát, miért lehet ez?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!