Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
igorugorki nevű felhasználó kérdése:

Keresek egy 2000-es évek beli játékot?

Olyan 1995-2000 között játszottam vele, enyhén felülnézetes, de kicsit döntött szögben, kicsit hasonló a GTA játékokhoz. Amennyi megmaradt, hogy a rendőrök fölött van zöld csík, illetve át lehet mászni a kerítéseken és mintha bilincsbe lehetne tenni a rendőröket, de ez már nem fix. Nagyon sok videót nézegettem és nem találtam meg.

Nem a GTA, nem a Max Payne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: 1990, 2000, játék, PC, régi játék, PC játék

nov. 19. 09:09  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keresek egy régi stratégiai játékot, úgy emlékszem egy utat kelett felhúzni, kitenni fa táblákat jöttek az emberek szekerekkel és beköltöztek a tàblák helyére, ha nem tetszett...
Egy játékot keresek a 90-es évek vége 2000-es évek eleje körüli játék ha jól emlékszem. Maga a játék úgy kezdődik hogy egy kisfiúnak van egy faháza egy fán és azzal a házzal...
II. Világháborús játékot keresek a 2000-es évek elejéről. Ki jön rá melyikre gondolok?
Keresek egy régi játékot? 2000's évek.
Egy játékot keresek, melyet a 2000-es évek elején játszottam. Bővebben lenn, ismeri valaki?
Egy nagyon régi pc játékot keresek! Az europai unioról szóló kérdések voltak benne es egy kis sarga csillagal voltunk a játekba! A cd borítója az eu zászló benne egy mosolygos...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!