Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » US Steam Gift Card / Wallet...

US Steam Gift Card / Wallet Code -- Tudom-e használni?

Figyelt kérdés
Ha pl. Amazonról rendelek egy Steam Gift Cardot (amint 10, 20, 50 USA dollár van) azt felhasználhatom-e az idehaza készített Steam accountomon, vagy inkompatibilis. Az EURO-s és az angol fontos kártyák működnek. Tudja-e valaki tapasztalatból, hogy az USD-s kártyák is redeemelhetőek-e?

2019. nov. 27. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen. Ha aktiválható európában működni fog.
2019. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aktiválható-e? Ez a kérdés. Fel tudom-e használni?
2019. nov. 28. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismétlem: Ha aktiválható európában működni fog.
2019. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

példa: ez aktiválható:

[link]

2019. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul értelmezem az aktiválhatóság fogalmát. Én arra gondolok, hogy az USA dolláros kártyák, amiket alapvetően nem forgalmaznak Európában, működnek-e a Steam accountomon. Te pedig arra gondolsz az aktiválható alatt, hogy nem használták-e már fel a kódot.


Engem alapvetően az érdekel, hogy használhatóak-e az USA dolláros cardok, vagy csak az EURO-s és az angol fontos a jó nekünk.


Pl. ha veszek egy ilyet:

[link]

ez az USA beli kártya kompatibilis-e az én Steam accountommal?

2019. nov. 28. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy felhasználták e vagy sem. A régióra gondoltam még mindig. Vannak wallet codeok amik nem aktiválhatóak bizonyos régiókban. Pl: Ázsiai régiós wallet codeot nem fogsz tudni aktiválni itthon. Pénznem teljesen mindegy, úgy is átváltja euróra. Ezzel viszont számolnod is kell, hiszen 20 dollár nem lesz 20 euró csak szólok.


Amit linkeltél, nem tünteti fel, hogy globális vagy régiózárt e. Viszont azt nem értem miért jó 23dollárt fizetni egy 20 dolláros wallet code-ért. Mégha fizikai kártya lenne..


Ajánlom a g2a oldalt, de inkább ha lehet steam pénztárcát töltsd fel inkább. Ha ajándékba szánod valakinek akkor inkább az ő steam fiókját töltsd fel. [link]

2019. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hittem, hogy az a kárty az amazon linken az fizikai és nemcsak egy kód. De ha az is csak egy kód, akkor tényleg jobban járok a linkkel, amit küldtél. Nem akarom accountra tölteni, mert a karácsonyfa alá kell majd beraknom. És jobb lett volna egy fizikai kártya, de úgy látszik sehol sincs már európa szerte
2019. dec. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!