Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most lesz Playsation 4-em,...

I$TV@N kérdése:

Most lesz Playsation 4-em, milyen játékkal kezdjek?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, régi álmom teljesül a konzollal. Szóval, GTA5, GodOfWar, Fifa, Mafia3, Mortal Kombat11 - ezek mindenképp érdekelnek, meg az uj Max PAyn... Ezek alapok. Fortnitét kapom hozzá. Mit játszak még, mi az ami érdemes lesz?
2019. nov. 27. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Assassin Odyssey
2019. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Nincs olyan hogy érdemes.

32 evesen mar illene egyedül dönteni hogy téged milyen játék érdekel.

2019. nov. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs érdemes.


Engem például a világból ki lehet kergetni a FIFA-val, annyira unom a focit. De elismerem, jó játék, csak nem én vagyok a célközönség :)

Nekem tehát nagyon nem érné meg, neked igen.


Azt érdemes megvenned, ami neked tetszik.


Nekem Deadpool, Skyrim, Rocket League Minecraft (igen, Minecraft, én szeretem, kikapcsol) és GTA 5 van meg rá.


Ha tetszik valamelyik, akkor vedd meg azt :)

2019. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebből a Mafia 3 elég gagyi.

Egyébként mondjuk Red Dead Redemption 2.


Jó játékot, ez a hétvége totál alkalmas rá! :D

2019. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hülye aki ma reggel feloltoztetett.

20 eve jatszom, idősebb vagyok a kérdezőnél, de soha nem kellett másoktól megkerdezzem hogy mivel játsszák én.

Mert el tudom dönteni hogy mi érdekel engem, és nem az aktualis divat után fogok futni.

2019. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Istenem, ennyire sötét egoista embert, aki egy ilyen kérdésből is azt hozza ki, hogy ő mekkora zseni, mert tudott dönteni. :D

A kérdező egy egyszerű ajánlást kért, ennyi.

2019. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alien: Isolation
2019. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok zseni. Csak nem tudom sehogy se megerteni hogy a jatekosok tobbsege miert divatgamer.

Kb olyan mintha elmennel kenyeret venni, de nem tudod hogy milyent szeretsz, es arra varsz hogy mas valasszon neked. Es felbarna kenyeret veszel vegul, mert mindenki mas is azt vett, mikozben lehet hogy neked a krumpliskenyer izlik a legjobban.

Es nemcsak a jatekoknal latom ezt.

2019. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi köze van ennek a divathoz? Szimplán megkérdezte, mik azok a játékok, amik jók, érdemes kipróbálni? Nyilván nem játszott még semmit. Pl. a Mafia 3 pont nem divatos, a Max Payne 3 meg nem is elérhető PS4-en.
2019. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Breivik
2019. nov. 30. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!