Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rockstar Games Launcher...

Rockstar Games Launcher esetében ha megveszek egy játékot az utána is megmarad ha letörlöm?

Figyelt kérdés
Kifejtem érthetőbben (csak nem fért volna ki a kérdésben): ha megveszek ott egy játékot, akkor azt úgy vettem észre automatikusan telepíti a gépemre (ugye a San Andreast ingyen meg lehetett venni pár napig amikor kijött a Launcher, és akkor azonnal fel is telepítette kérdés nélkül a gépre). Na most ha én megveszem a 3-at meg a Vice City-t (most még 2 napig le vannak árazva kb. 1000-1100 Ft-ra, szóval gondoltam ezt a két klasszikust megveszem), akkor ha utána letörlöm őket a gépről, később újra fel lehet őket telepíteni, vagy ismét meg kell őket venni?

2019. dec. 1. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A mai netes vásárlás úgy működik, ha megveszel egy játékot, akkor annak a CD-kulcsa hozzá adódik a szolgáltatónál (jelen esetben Rockstar Games, de lehetne akár Steam, Origin, Battle.net stb is) korábban létrehozott fiókhoz. Amíg a fiók szolgáltatás él és nem lettél kitiltva csalás vagy egyéb más okból, addig korlátlan számban letöltheted a fiókról a játékot korlátlan számú gépre, annyi a kitétel, hogy egyszerre csak 1 gépen tudsz játszani, amibe be vagy jelentkezve (feltéve, hogy nem vagy kitiltva).


Ha most megveszed, de nem töltöd le, csak mondjuk 3 év múlva, akkor is tudod használni (feltéve, hogy nem szűnik meg a szolgáltatás).

2019. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír, köszönöm!!
2019. dec. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!