Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Star Stable-Email belépés szükséges?

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy Star Stable-ban hogyan működik a Lifetime tagság? Megveszem, és küldenek egy emailt kóddal? Vagy egyből megkapom? Továbbá azt tudakolnám, hogy ehhez kell az email accom? Mert elég régen csináltam a karim és nem tudok belépni az emailembe. Érdemes lenne új sso accot kezdenem és arra vegyek Lifeot?

Köszi előre is!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Star Stable, játék, SSO, online, e-mail

dec. 3. 20:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A World of Tanksben egy meccs után azt írja ki, hogy "bejelentkezés". Van net, újra beléptem, újra is indítottam a gépet, de csak azt írja ki. Miért?
Torban hogyan tudom használni azokat az onion linkes weboldalakat amikhez regisztráció szükséges? Hol regisztráljak és hogyan ha nem hozza be az oldalt?
A Vatikánba történő belépéshez szükséges-e érvényes útlevél?
A Sims 3 Pets belépés után mért írja ki hogy hitelesítés szükséges?
Cities: Skylines szükséges modok?
Miért nem enged belépni monster-wowra?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!