Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox szak kapcsolatosan...

Xbox szak kapcsolatosan akarnák valamit megtudni?

Figyelt kérdés
Tehát azt szeretném tundi ,hogy milyen lövöldözős játékok vannak olyanok amik picit könnyeben mint a cal of dutty tehát milyen játékok vanak valki sorolna nekm párat ?

2019. dec. 4. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Definiálnád mit értesz "könnyebbség" alatt? Mert számomra nem világos hogy pl egy CoD mitől "nem könnyebb"?
2019. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ahogy az űrben kell meni azt nem értem nem tudom mit kell csinálni ott nagyon nehéz kivinni a játékot ám elnézést a kellemetlen kérdésért rosszul tettem fel
2019. dec. 5. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából az összes lövölde játék erről szól, hogy menni kell előre aztán lőni az ellenfelet. :D
2019. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jaja de nagyon nehéz űrbe kel menni és megakadtam várj lefényképezem hol aztán elküldöm hát ha tudsz segíteni
2019. dec. 5. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
rendben :D
2019. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj nem jutotam el odaíg fogalmam sincs ki kel vinem űrhajos dolgot csak annyit tudok hogy valahol űrben vagyok kel választani pályát valhova be kel landolni csak nem tudom hova nekem amugy bonyolult a játék nem tudom miért remélem eljon valmi haverom és megmutassa felrakom aztán képet amit nem tudom kivinni aáma játék grafikája szétszedi a szememet
2019. dec. 5. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
O.o Nem ugyanaz vagy akinek már egyszer linkeltem videot?:D
2019. dec. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint ha egy akármilyen játékot legkönnyebb fokozatra állítasz, általában sétagalopp megcsinálni. Kivétel persze van, mint pl. az Evil Within, vagy ott a Dark Souls, ahol nem is állíthatsz semmit, kénytelen vagy übernehézen játszani, de nyilván az nem neked lett kitalálva.


Egyébként CoD az egyik legismertebb franchise, biztos vagyok benne, hogy Youtubon sok végigjátszás van fent abból a részből, amiben elakadtál.

2019. dec. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát az meglehet csak az nahezéz bene amikor pályát kel kiválasztani hogy melyikkel mész bolygot vagy mit az nehéz rész benne
2019. dec. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!