Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jurassic world evolution: bug...

Jurassic world evolution: bug vagy hiba? Mit csinálják a kecskékkel és gyrospherrel? Nektek is volt ez a problémátok az új update után?

Figyelt kérdés

Szóval az új update után csináltam egy mamutfenyő erdőt. Néhol beragadtak miatta a dinoszauruszok, de azokat odébb tudtam rakni, kitöröltem fákat stb. és megoldódott a gond.

Viszont a baj az, hogy a kecskék is beragadtak egy ilyen állandósult helyzetbe és félrelökték a gyrospheret, ami miatt teljesen beállt a forgalom. Csináltam egy csomó ragadozót, de valamiért nem eszik meg a beragadt kecskéket, akkor sem ha már éhesek. Illetve a kecskék akkor sem mozdulnak már, ha kitörlöm a mamutfenyőket.

Most akkor nem lehet megszabadulni a kecséktől, csak ha az elejéről kezdek mindent?

Illetve régebben lehetett irányítani bármelyik gyrospheret, most viszont ha a drive-re kattintok, akkor az elejére dob egy újba. Kivették azt a funkciót, hogy bármelyiket lehessen vezetni? Mert akkor legalább a kilökött járművel odébb lehetne gurulni...



2019. dec. 16. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak a kecskèkkel? 18+-os dolgot.
2019. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!