Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a Minecraft:...

Mi a különbség a Minecraft: java edition és a Minecraft: windows 10 edition között?

Figyelt kérdés

2019. dec. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Amíg a Java-s minden rendszeren elmegy, addig a win10-es értelemszerűen csak a 10-esen. ennyi.
2019. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
win10 hírek szerint stabilabb (cserébe csak windows 10-en megy, tehát win 8.1, win7 esetében felejtős), szerintem meg ugyan olyan.
2019. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyi kérdés van már erről az oldalon...


A Java kiadás rendszerigényesebb, modolható, a legtöbb híresebb szerver ezzel a verzióval érhető el, kicsit nehézkesebb és plusz dolgot igényel, ha barátokkal szeretnél játszani. A Win 10 kiadás pedig valamivel stabilabb, bármikor behívhatod a barátaidat a pályádra. Együtt lehet játszani a konzolos és mobilos Minecraftosokkal. Fizetős modok, textúrák és skinek vannak a játékba, persze saját skint tehetsz bele. De maga a tartalom 99%-ban ugyanaz, én annyi különbséget vettem észre, hogy a Win 10 kiadásban vannak kidőlt farönkök, illetve a csónak kraftolásához kell egy plusz faásó, míg a Java kiadásba csak 5 deszka kell.

2019. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A java editionhoz java kell, azt hívják az eredeti PC minecraftnak. Ami a legeslegjobb. A Wint10 edition olyan, mint amit régen Pocket editionnak vagyis lényegében ugyanaz, mindkettőt Bedrock Editionnak hívják.
2019. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 scout9 ***** válasza:
55%

A Win. 10 Edition csak Windows 10-en fut, ezenkívül máshogy is néz ki.


A Java Edition minden verzión elfut.

2020. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!