Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszott már a "Claw...

Valaki játszott már a "Claw Toys" nevű appal? Ha igen és nyertetek, megkaptátok?

Figyelt kérdés

Tudjátok ez a sárga háttérben lévő pandás játék amit az insta nagyon hirdet. Unatkoztam letöltöttem és nem rég nyertem (nagy nehézségek árán) egy király figurát, de nincs már több ingyen próbám szóval gondoltam megnézem megrendelhetem-e. Engedi, nincsen baj, sőt meglepődtem hogy Magyarország opcionális szállítási pont egyáltalán. De ettől még kétségesnek találom hogy tényleg megjön -e és ha igen kell-e érte valamennyi költséget fizetnem.

Valaki kipróbálta már, megérkezett a játék? Volt vele gond?

Illetve ha valamilyen csoda folytán klappul ment a dolog, nem tudja esetleg valaki hogy lehetséges-e postapontra kérni a csomagot és nem házhoz szállítatni?



A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 4. 01:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Most olvasom hogy csak kettő után lehet amúgy megrendelni :/ Gáz
2020. jan. 4. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!