Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearts of Iron 4-ben, hogy...

Gamerlovag kérdése:

Hearts of Iron 4-ben, hogy lehet csalni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal szeretnénk csalni többjátékosban, még hozzá azt, hogy minden diplomácia engedélyezve legyen. (allowdiplo). Ezt azért szeretnénk, mert szerintünk úgy izgalmasabb lenne, hogy kedvünk szerint indíthatnánk háborút más országgal, mert nincs kedvünk hónapokat, akár éveket várni rá. De valamiért nem endegi előhozni a konzolt. Hiába nyomkodom azt a billentyűt, de akkor sem. Persze singleplayer-ben, engedi, de multiba már nem. Pedig nincs bekapcsolva a vasember mód sem. Ilyenkor mit kell csináljak, hogy müködjön? Van esetleg a műhelyben egy olyan "mod" ami elérhetővé teszi? Vagy más billentyűt kell nyomni? A válaszokat előre is köszönöm szépen.


Tudom, tudom... Jogos lenne az a válasz, hogy Google a barátod. De ezzel az a baj, hogy már több oldalt is megnéztem, hogy ilyenkor mit kell csináljak, de nem jártam sikerrel. :/ Azért gondoltam, hogy ide is írok hátha valaki tudja.:D



2020. jan. 6. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyszemélyes játék csalásai nem működnek több játékosnál, mert ez már tisztességtelen előny a más, hús-vér játékosokkal szemben, akkor is ha helyik LAN multit nyomsz, mert lehet a másik ezt nem tudja, nem hagyta jóvá stb.
2020. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh értem, végülis igaz.

Köszönöm szépen a választ!:)

2020. jan. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!