Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA3-ban hogyan lehet jó,...

A GTA3-ban hogyan lehet jó, gyors autókat találni Portland-ban?

Figyelt kérdés
Csak Staunton Island-on lehet.

2020. jan. 6. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Van egy autókereskedés 8 ball rejtekhelye mellett.

Ott van egy Banshee.

Egyébként nem nagyon vannak jó autók, mert Portland a szakadt rész.

Másrészt szerintem elég jó autók a Mafia Sentinelek is.

2020. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Portlandon a Maffia Sentinel a legjobb utcai kocsi amit találsz, de a Diablo Stallion sem rossz. Illetve én a sima Sentinel és Kuruma kocsikat is jónak tartom. Persze ott van a Banshee is az 1-es válaszoló által megadott helyen, ha valódi sportkocsit akarsz. Nagyjából ezek a lehetőségeid Portlandon.


Staunton Island-on meg van minden, de nekem a Yakuza Stinger volt az etalon.

2020. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem direkt csinálja, megértem, ha van kérdés de minden nap, egy kérdésben belinkeltem neki konkrétan PDF-ben a GameMasters-es GTA könyvet, annál teljesen magyar guide nem létezik, de csak nyomja :D
2020. jan. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
GTA3 Láz? MÉg mit ne. xDD GTA3 1 lócitrom lerakat. :D Akkor már inkább San Andreas vagy Vice City. Azoknak sokkal több értelműk van és sokkal jobb játékok. :D
2020. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerinted.

Másrészt annak idején ez a játék igen is nagyot ütött.

2020. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg az összes GTA király és rohadt igényes. Mind hatalmasat alkotott a maga idejében és a mai napig szívesen játszom bármelyikkel. Csak óvodás kisgyerekek állnak le vitatkozni arról melyik jobb vagy rosszabb.
2020. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Mi ez a gta3 láz
2020. jan. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
#9 Vagy mind2. Egy unatkozó troll aki ráállt a Gta 3-ra... Pedig sok más jobb játék van, amiknek értelme is van.
2020. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Portland-ban csak a Banshee van az üveg mögött a szalonnál. Nekem Shoreside Vale-ben meg a reptérnél vannak a kedvenceim: Cheetah, Infernus
2020. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!