Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Minecraft játékot...

Melyik Minecraft játékot vegyem meg? A különböző külső ellenére ezek ugyanazok a játékok?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem legyetek szívesek!


7 éves kisfiamat szeretném meglepni egy Mincraft játékkal PS 4-re.

Többet is látok különböző oldalakon, és megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy mi a különbség köztük.


Látok olyant, hogy Minecraft Bedrock Edition PS4.

Viszont három különböző borítóval, de ugyanolyan leírással.

Az egyik borítóján egy nagy futó ember van egy csákánnyal egy kutyával.


Míg a másikon egy hegyen áll egy ugyanilyen figura másodmagával, de ott már látok egy malacot, bárányt és zombikat is.



Az egyszerűség kedvéért találtam olyant is, amin egy kardos figura van és zombik közelednek felé. Itt a háttér inkább barnás színű, míg az előző kettőnél inkább kék a háttér.


Mind Minecraft Bedrock Edition PS4 .


Aki ismeri ezeket a játékokat, az segítsen légyszi , és adjon nekem infót arról, hogy van-e bármiféle különbség a játékok között.



Köszönöm előre is!



2020. jan. 7. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ez attól függ, hogy milyen platformra szeretnéd venni neki. A Java Edition az, ami anno először elkészült, PC-re.

Utána jött a Bedrock Edition, ami konzolokra (XBox One, PS4) is megjelent. Magukban a játékokban minimális eltérések vannak (ezt vagy azt nem ugyanúgy kell csinálni az egyikben, mint a másikban), ettől még mindkettő ugyanaz a játék, csak különböző kiadások.


A borítókat nem ismerem, de nem is lényegesek. A játék hivatalos weboldalán digitális formában megvásárolható a játék. Ez a legjobb vásárlási mód, mert nem vész el a termék hosszú idő után se, stb. és biztos lehetsz benne, hogy a hivatalos kiadótól vásárolsz. Ha boltban vásárolsz dobozos verziót, bizonyosodj meg róla, hogy a bolt megbízható!

2020. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. jan. 7. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A Java Edition vedd meg szerintem.

[link]

szerintem ezt.

2020. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!