Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 🖥️Videójátékok világa🖥️ A...

🖥️Videójátékok világa🖥️ A mostani év 🎮videójátékairól🎮 szeretnék kérdezni, a lent említett lista közül szerintetek melyiket (vagy melyikeket) érdemes megvásárolni? 😨

Figyelt kérdés

A lista:

-Dragon Ball Z: Kakarot

-Dying Light 2

-Rainbow Six Siege

-Watch Dogs Legion

-12 Minutes

-Minecraft:Dungeons


-------------------------------------------------------


Fejtéstek ki bővebben véleményeteket! 😁

Esetleg hallottatok valami jó vagy rossz hírt a játékról/játékokról? 📰

(Érdemesebb lenne-e először a korábbi részével/részeivel játszanom? 🗣) Miért érdemes megvennem a játékot vagy miért nem? 🤔


A válaszokat előre is köszönöm! 😄



2020. jan. 8. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Az mennyiben segít neked, ha elmondom, hogy nekem melyik tetszik vagy melyik nem ???

neked kel tudni hogy mire gerjedsz. ha tetszik valamelyik játék, akkor vedd meg, vazzeg!

Millió tesztet lehet olvasni a neten különböző játékokról.

Nem tudom, hogy miért pont itt kérdezősködsz, és miért fogadod el tök idegen emberek sokszor megalapozatlan, és szubjektív véleményét.

(lefogadom, hogy egy szót sem értesz meg abból amit leírtam, és jön a szokásos gyerekes hiszti)

2020. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Kedves válaszadó! Sajnálom, hogy a szokásosnál is negatívabb, vagy éppen csalódást okozó választ kaptam tőled, és azt, hogy felbosszantottalak. :/

Több fórumon is érdeklődök, így az összegzésem legvégén eldönthetem, melyik játékot választom. Persze, ott van az IGN Hungary és egyéb "hírcsatornák", de eléggé nyugtalanító értékeléseket adnak.

Remélem, tud mindenki segíteni a maga módján, ki a GAMING világábán járatos. :D

2020. jan. 8. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem bosszantottál fel, ahhoz azért több kell, csak számomra teljesen értelmezhetetlen, és buta a kérdésed.

Pont olyan, mint amikor azt szokták kérdezni, hogy milyen színűre fessem a szobám falát. :) Amilyenre neked tetszik, mit számít, hogy én mit mondok.

Nem tudom világos-e a párhuzam ?

2020. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
🖥️ Kedves 🖥️ kérdező, 🎮 a 🎮 fent 🎮 említett 🎮 játékok 🎮 közül 🎮 eddig 🎮 csak 🎮 egy 🎮 jelent 🎮 meg, 🎮 így 🎮 közvetlen 🎮 tapasztalat 🎮 hiányában 🎮 nem 🎮 lehet 🎮 megválaszolni, 🎮 hogy 🎮 melyiket 🎮 lesz 🎮 érdemes 🎮 megvásárolni 😨
2020. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Rainbow six siege instabuy kb minden embernek
2020. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ez olyan dolog kinek mi tetszik, ezek közül engem pl csak a Dying Light 2 érdekel, így tuti azt választanám. Más embernek meg más tetszik, szóval eléggé olyan dolog, hogy inkább nézd meg őket magad és vedd azt amelyik neked tetszik nem másoknak.
2020. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Ebből csak a Rainbow Six Siege jelent meg.


A többi pre-order(előrendelés), jó pár esetben kedvezmény nélkül.


Így ha neked a Rainbow tetszik vedd meg(nekem nincs vele tapasztalatom), a többit meg várd meg míg megjelenik valamikor (várhatóan)idén.

Amennyiszer mostanában "átejtettek" a kiadók embereket kamu ígéretekkel, nem nagyon rendelnék előre semmit a helyedben(pláne, ha teljes áron lehet csak előrendelni).


Az előző részekkel kapcsolatban:

Minecrafttal játszottam, nekem tetszett.

A watchdogs nekem csalódás volt.(Kb, mintha az Assasins Creed egyik DLC-je/skinje lenne., de akkor már inkább 1-2 AC rész)

2020. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!