Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crusader King II-ben ha van 2...

Mbk9902 kérdése:

Crusader King II-ben ha van 2 fia született a karakteremnek, hogyan tudom beállítani, hogy a földbirtok ne menyjen 2 felé, hanem egy örökös kezében maradjon az összes birtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezzel a játékkal kb. 3 napja játszok és nagyon tetszik eddig :) Abauj vazalussával vagyok, így van 2 birtokom (Abauj, Szepes) de a baj az hogy 2 fiam is született :D .. és nem szeretném hogy a földbirtok két felé szakadjon.. a célom az egységesítés lenne minnél jobban.. nem tudom mivel, vagy hogyan lehetne ezt megoldani.. gondolom valamelyik örökléssel kapcsolatos törvényhozással..


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 18. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd át: [link]
2020. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek közüp melyik lenne az, amelyikkel bármelyik örökösömre szállhatna az összes trón? Most amúgy van 3 gyerekem.. 2 fiú és egy lány(a lány a legfiatalabb), a baj az hogy most a középső gyereké a korona.. nem tudom hogyan lehetne az összes birtok az övé...
2020. jan. 19. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!