Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul be a Skyrim, akármil...

Nem indul be a Skyrim, akármilyen modot rakok hozzá, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozom, de a Skyrim nem indul el ha akár 1 modot is használok, viszont ha kikapcsolom őket, a játék természetesen elindul. Van NMM-em és LOOT-om is, de semmi nem változik. Előre köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 20. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen modokkal próbálkoztál?
2020. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Követők: Inigo, Viljain, Bruce Hammer, Dovahbit, Faallokaar, Riekling (Wak Wak)

Textúra csomagok: Quality World Map, Realistic Lightning Overhaul

Modok: Amazing Follower Tweaks, Extensible Follower Framework, Campfire, Convenient Horses, Enhanced Camera, Immersive Horses, SkyUI és van SKSE64-em is.

Kicsit sok, de remélem az összes megoldható.

2020. jan. 21. 15:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Skse64 biztos jó verzió? Illetve azt ugye tudod, hogy a script extenderhez nem az eredeti indítófájllal kell futtatnod a Skyrimet, hanem azzal amit az skse fájlokkal együtt bemásoltál a mappába, ahová a Skyrimet telepítetted?

Még ami eszembe jut, hogy a Skyrim Legendary és Special editionhoz külön modok vannak és skse sem ugyanaz a kettőhöz. Nem cserélted fel véletlen valamelyiket?

2020. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Illetve még egy dolog, az AFT és az EFF modok együtt azt hiszem szintén okozhatnak konfliktust.
2020. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Legendary Edition-hoz nem a 64 bites kell, hanem a 32-es. Szóval itt az egyik lehetséges baki. Ha esélyes, hogy a 64-es raktad fel, akkor töröld le a játékot, töröld ki a mappáját is(mert az Uninstaller nem szedi ki a modokat!), és utána telepítsd újra.

[link]

Felülről a harmadik sor tartozik a Legendary Edition-hoz.

Ez:

Current classic build 1.7.3: install via steam - installer - 7z archive (readme, whatsnew)

Vagy itt a közvetlen link ugyanahhoz a fájlhoz:

[link] beta/skse_1_07_03_installer.exe


Érdemes felrakni az Unofficial Patch-et, mert az elég sok bug-ot kijavít:

[link]


És amúgy igen, most olvastam a kommentedet:

Lehet, hogy tök hülyeséget mondok, mert nem tudom eldönteni, hogy a Legendary Edition-nel próbálkozol(2011-es játék+DLC-k), vagy a 64 bites 2016-os Special Edition-nel. Amíg ez nem egyértelmű, addig nemigen fogunk tudni segíteni!

2020. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Legendary Edition van, és ugyanaz a classic skse-em van amiről mondtad hogy azt kell letöltenem, és futtattam már az eredeti inditóval, és a skse indítóval is a játékot, de ugyanúgy nem reagál. Viszont abban lehet igazság, hogy a modok nem biztos, hogy Legendary Edition-hoz vannak készítve. Még egy dolog, hogy nem akarom a játékot letörölni, mert már sokáig eljutottam és nem akarom elveszteni a mentéseket, vagy ha erre is van mód, pl kivenni a save fájlokat, és visszatenni később, akkor rendben.
2020. jan. 22. 14:33
 7/18 anonim ***** válasza:
A "nem indul" el alatt mit értesz akkor? Egyáltalán nem indul el, vagy bejön a Bethesda logo, aztán kilép? Illetve egyesével kipróbáltad mindegyik modot? Úgy általában, ha bármelyiket is berakod, már nem megy, vagy egyszerre próbáltál többet?
2020. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja és még egy kérdés: NMM-el hogy telepítetted? Azzal indítottad a letöltést vagy manuálisan töltötted le, és betallóztad? Mert ha az előbbi, akkor nem hibázhattad el, mert Special Edition modot elvileg nem is engedne letölteni. És így akkor fix, hogy az SKSE-vel van valami gikszer.
2020. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A skse-et manuálisan tettem be a fájlokhoz (letöltés->kicsomagolás->másolás), a többi modot amit felsoroltam mind a NMM-nel tallóztam és aktiváltam a játékba, és próbáltam egyenként, de még úgysem megy. Ja, és a "nem indul" alatt úgyértem hogy a Launcher megjelenik és ott a "Play" gomb, és ha rákattintok egy kicsit gondolkodik, de a játék nem jelenik meg.
2020. jan. 22. 15:47
 10/18 anonim ***** válasza:

És mi van, ha manuálisan telepíted fel a modokat? Kicsomagolod a fájlt, és bemásolod a játék mappájába? Nem a legigényesebb megoldás, de legalább ki lehetne szűrni, hogy akkor esetleg az NMM beállításainál nem jó valami. Esetleg a telepítési mappa.


A játék mappája nagyjából így néz ki amúgy?

[link]

Ez a Special Edition-é, de a lényeg ugyanaz. Hogy az Skse loader-nek a Data mappán kívül kell lennie. Ha jól másoltad be. Illetve a te esetedben skse_loader.exe-t kell látnod, és nem skse64_loader.exe-t.

2020. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!