Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen segéd appok vannak...

Milyen segéd appok vannak pokemonGo játékhoz amik hasznosak lehetnek?

Figyelt kérdés
Hallottam GoTool -ról de sehol nem találom google play-en esetleg valaki tudja miért, nem? Vagy valami egyéb hasznos applikáció van a játékhoz? Szegeden játszom és a raidekhez,harcokhoz elférne egy kis segítség.

2020. jan. 22. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] IV Calcy


A Gotoolt én sem találom jelenleg playen, pedig a telefonomon rajta van és onnan szedtem le, szóval nem értem.


Szegeden van raidre és offolásra messenger csopi, keress rá facebookon :pokemon go Szeged offical. Ha bent vagy kérd, h vegyenek be messenger csopi a. Egy fontos szabály van csak, flyosokat nem szereti senki.

2020. jan. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az hogy flyos? Akinek repülő Pokemonjai vannak főleg? Azzal mi a baj? Gyenge vagy mi?
2020. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!