Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugye milyen rossz érzés ha a...

Ugye milyen rossz érzés ha a múltban nem lett meg véve valamilyen játék?

Figyelt kérdés
valami makett mert nem tudtad kifizetni de elmennél dolgozni és munka árán megvennéd csak tudnád mi is volt hogy az othonodban birtokolhasd volt valakivel ilyen érzése?? és elszúrnád a trezorba fontos dolog stb

2020. jan. 26. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nem. "De a Falluot Acėl testvėrisėg logoja úgy megfogott hogy belegraviroztattam pár ėv múlva az autóm hátsó ablak~ainak a sarkaiba.
2020. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja ugy láccik mindekinek van valmi én nekem meg nagyon teccet egy kép egy művészi képe itt nem messze volt egy lepukkant hely ugy hívtam gokrí panelok és ott voltak grapfitik és lebontották és nagyon sajnálom hogy nem lettek megörökítve a fotók róla és ezt semenniy pénzért sem tudom visszahozni mert ha meglenne képkeretbetenném csak tundám mik voltak ott kigrefitizve milyen jelek stb
2020. jan. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!