Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kapsz S-t a lolban?...

Hogyan kapsz S-t a lolban? Mivel ugy figyeltük meg hogy 20 kill fölött és max 1 halállal szerezhetsz S-t. Hiába farmoltunk és öltünk rengeteget a sebzés is elég nagy volt, és a halál csak 2 és 18 kill volt. Nem kaptunk S-t a barátommal.

Figyelt kérdés
A Garen 140 farm és 22 kill 0 halállal rendelkezett és csak ő kapott S-t.. akkor most hogy van? Valaki elmondaná pontosabban? Hogyan szerezhetünk S-t supp vagy adc esetleg jungelesként

2020. febr. 6. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindentől függ az egész. Vision score, farm, k/d/a aránya, objectives stb... De az is fontos, hogy hány perces meccs alatt történt mindez. Mert nem mindegy, hogy 15 perc alatt van mondjuk 230 farmod 20 killed stb... Vagy 25 perc alatt.
2020. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Role is függ úgy vettem észre supportba ugye nem számít a farm, vision score viszont nagyon , meg az is hogy a team killek hány % ba vettél részt. Solo lanen, és adc-nek 8cs/min-re jó KDA val lazán megadja. Jg be meg ugyanugy team kill %, meg farm is olyan 6/min. Lehet topon jobban számit a tornyoknak okozott sebzés, és jg-be a nagy szörnyeknek okozott sebzés.
2020. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#2 vagyok, nem irtam le, de lehet a champtől is függ, pl Malphitenal jobban nézi a tömegirányitást, mint Garennál. Ebbe nem vagyok biztos, de benne van.
2020. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyél Jobb!
2021. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!