Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a plants vs...

Nem indul el a plants vs zombies battle for neighborville nevű játékom. (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Ez a játék originről van, és ott akárhányszor nyomok a repair és update gombra nem történik semmi. Már többször újra telepítettem. A Fő gond az, hogy amikor elindítom, elindul és kiadja a betöltő képet, de amikor betölt, akkor hirtelen eltűnik és nem indul be. Tárhelyem még van a laptopomon, és egy nitro -öm van, és úgy olvastam, hogy elég a gépigény a játékhoz. Köszönöm a válaszaitokat/válaszotokat és bocsi, hogy hosszú lett. Vagy rosszul olvastam, és nem elég a gépigény? Vagy valami más ?

2020. febr. 9. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek nem ártana a pontos config-od leírni, hogy tudjuk elég-e neki vagy csak szimplán van ami nem támogatott benne a játékhoz.


2. Minden drivered naprakész? Mert elavult driverek is okozhatnak gondot.

2020. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem sem indult el pc-n végül meg vettem xbox-ra és ott már jó! :)
2020. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valaki tapasztalt hasonló problémát, amit sikerült megoldania? Sajnos nek se indul. Konfigot butaság irni, win 10, ram, stb megfelel a játékhoz, a probléma nem egyedi de érthető megoldást nem találtam rá.
2020. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!