Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én egy egyszerű kérdéssel...

Asdkocka kérdése:

Én egy egyszerű kérdéssel fordulok az internet népéhez. Van értelme elkezdeni a World Of Warcraft című játékot 2020-ban?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkodtam rajta, de nehéz döntés hisz a játék már több éves és nem vagyok a döntésemben biztos, ezért jöttem erre az oldalra, kérlek titeket segítsetek :)

2020. febr. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

A férjem régen is játszotta (akkor még nem ismertem), akkor sok időt eltöltött vele.

Most ugye újra elkezdte. Én mondtam neki, hogy nyugodtan játszhatja, ha szeretné. Elfogadtam, hogy őt ez kapcsolja ki. Egy kikötésem volt: normális, emberi időkereten belül. Hiszen már férj és ugye főállásban dolgozik a munkahelyén. Elfogadta, hogy már nem azon a szinten és nem annyi óramennyiségben játszhatja. Szóval, így nincs belőle baj.

A Te helyzetedet Te tudod, kedves kérdező. Neked kell tudnod, van-e kedved hozzá, mennyi időt szánhatsz rá, ezek egyenes arányban vannak-e a vágyaiddel stb.

2020. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze. Rengetegen kezdték a közelmúltban, hisz jelentősen olcsóbb lett tavaly.

Lényegében amíg fizeted a havidíjat, a legújabb kiegészítő tartalmán kívül mindenhez hozzáférsz.

2020. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megtanulni most még könnyebb is, mint mondjuk 10 éve. Sokat egyszerűsödött a játékmenet, felhasználóbarátabb lett, sokkal több a segítség játékon belül. Ha a kihívásokat keresed, és a legnehezebb tartalmakkal is akarsz játszani, akkor tényleg időigényes, azt tényleg csak azoknak ajánlanám, akik rengeteg szabadidővel rendelkeznek. De akkor is elég szórakoztató, ha nincs tengernyi szabadidőd, és csak 1-1 órát szánsz rá naponta. Az a legbiztosabb, ha kipróbálod az ingyenes próbaverziót, az alapján szerintem el tudod dönteni, hogy neked való-e a játék, vagy nem.
2020. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy meghurcolták, én nem ajánlanám, mondva úgy, hogy 8 évig wowoztam.

Mivel a fejlesztők kb kifogytak az ötletekből egyre csak megy le a lejtőn a minőség, én ott is hagytam.

Amint írták, érdemes kipróbálod az ingyenes verziót, amivel 20-as szintig fejleszthetsz egy karaktert, aztán meglátod magad. Ha tankot vagy healer-t húzol, akkor meg kb 15-16 os szinttől kezdve a dungeon finder 2 másodpercenként dobál be, szóval küldizni sem kell.

2020. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!