Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ilyen PC játékokat...

Bencsosz03 kérdése:

Tudnátok ilyen PC játékokat ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy kormányom+pedálom a számítógépemhez és olyan autós/szimulátor játékot keresek amiben nem a versenyzésen van a hangsúly, hanem inkább csak a vezetésen, kocsikázáson. gondolok pl. arra, hogy crusolni egy klasszikus amerikai autóval, stb..

2020. febr. 13. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Euro Truck Simulator 2? Lehet benne autót is venni.
2020. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Micsoda?! Hol? Én még nem vettem benne észre. :D
2020. febr. 13. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

bármelyik járműkereskedésben. (de lehet, h az a multi változatban van csak? Lehet...én inkább multizok... ^^ )


1. voltam

2020. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2020. febr. 13. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az csak valamilyen móddal lehetséges.


Amúgy a helyedben én a Forza Horizon 4-re lesnék rá, esetleg The Crew 2 vagy NFS Heat, mászkálni mindben lehet csak úgy a területen.

2020. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Forza az oké, de egy nem túl nagy map van. A The Crew 2-ben viszont, baromi nagy a térkép, de az autók fizikája nem egy álom...
2020. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Összegezzük:Vezetgetni akarsz ,de nem versenypályán,ettől függetlenül pedig szimulátor? Ilyen per pillanat nem létezik ,amibe viszont hatalmas utakat mod formájában és számtalan kocsit be lehet moddolni ,az az Assetto Corsa nevű játék.Abban még pályán körözni is nagy feeling,főleg hogy meg tudod tanulni az autó határait és AI ellen megtanulhatsz vezetni.Sokan lebecsülik a pályaversenyzést,pedig nem olyan könnyű,kedvenc autóddal pedig hatalmas élmény,akár milyen is legyen az. :D
2020. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!