Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FNAF 1 Freddy működése?

FNAF 1 Freddy működése?

Figyelt kérdés
A FNAF vr-al játszok, és nem igazán értem Freddy-t. Chica jobbról, Bonnie balról támad. Foxy a fülkéből, de csak akkor érdemes bezárni az ajtót balról, ha elindult kb a spórolás érdekében. Freddy nyír ki ha elmegy az áram, és még? Néha látom az egyik kameránál, bezárom az ajtót, de megöl. Valaki leírná pontosan hogy van ez?

2020. febr. 15. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Freddy a harmadik éjszakán kezd el mozogni. Egy fix útvonalt követ, nem megy össze-vissza mint Chica és Bonnie, egyenesen az iroda melletti sarokba megy és ott is marad legtöbbször, legalábbis én nem tapasztaltam, hogy onnan elmenne. Amikor nevet, az azt jelenti, hogy egy másik helységbe megy. A ajtó melletti fénynél nem láthatod, csak a kamerán, bár ott is csak a szemei és az árnyéka látszik. A legjobb taktika, hogy ne öljön meg az, hogy szemmel tartod a kamerákon, ez lelassítja és az éjszaka nagyrészén távol tarthatod. Ami veled történt, az kb. úgy történhetett, hogy túl későn vetted észre a kamerán és egy másodpercnyi idő alatt az irodába került, ha ott van, az ajtó bezárása hiábavaló.
2020. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi, sokat segítettél :D
2020. jún. 4. 12:21
 3/3 -Grace- válasza:
Állítólag betudja törni az ajtót, legalábbis ezt olvastam róla.
2022. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!