Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlotok egy jó mobilos játékot?

Ajánlotok egy jó mobilos játékot?

Figyelt kérdés
A 2020 top listán elsírtam magam. Az 1991-es win3.11 gépemre jobb grafikájú játékok voltak. Utoljára a black dessert bobile-al játszottam kicsit óckodtam mert gyenge a grafika, de lekötött 1-2 hónapig. Sajnos olyan magas az igényem hogy előítélek.

2020. febr. 20. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha grafika alapján döntöd el, hogy mi a jó játék - ne vedd támadásnak persze. Egy tetris órákra le tudja kötni az embert, pedig grafikailag nem kiemelkedő. Vagy akár egy quartzjáték is.
2020. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ember két dolog miatt játszik játékal. 1 hogy értelmetlen kihívást keressen ezzel felhasználva a fölös kapacitását, 2 elmeneküljön egy alternativ valóságba a hétköznapokból. Én ez utobbit csak akkor tudom megtenni ha elhiszem hogy nincs más csak ami a monitoron van. De túl magas a realitás érzékem ezért adok a grafikára. Más külső ingerek hiányában, a cyber ingerekre hagyatkozok. Ezért kell nekem hihető grafikàjú játék. A valóság számomra nem elfogadható a jelenlegi formájába. Amikor minden ember úgy lesz hogy az elötte álló oroszlán nem biztos hogy bántja én is változtatok a nézeteimen.
2020. febr. 20. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Gunship battle

Mortal kombat

2020. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van sok felkapott játék, Azur Lane, Tales of Wind, Girls' Frontline meg egy csomó másik MMO játék.

Van sok másik is, pl GRID Autosport, vagy a szimulátor játékok (pl farming simulator).

2020. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom a fent említettek egyike sem jó.

Tényleg keresem. Sajnos sok a szabadidőm.

2020. febr. 21. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!