Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher játékokban tényleg...

Witcher játékokban tényleg lehet ilyesmit csinálni ebben a formában, vagy ez csak valami mod?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezném hogy videót nem linkelek mert kitiltanának érte és teljesen jogos lenne, nagyon nem ide való tartalom. Akit érdekel megkeresi, nem nehéz.

Szóval, a minap a Witcherről gyűjtöttem infókat (még ismerkedem csak a világgal meg a játékokkal, nem játszottam még egyikkel sem, csak a főszereplőket meg nagy vonalakban a történetet ismerem), és azon a bizonyos narancssárga emblémás videómegosztón belefutottam igen érdekes videókba, ahol konkrétan a három főszereplő hölgyemény (Ciri, Triss és Yennefer), hát, hogy is fogalmazzak szalonképesen, nem éppen horgolnak a hintaszékben. Ráadásul a lehető leginkább explicit módon, tehát nem egy Sims 3 woo-hoo a paplan alatt vagy San Andreas "felmegyek egy kávéra a barátnőhöz" stílusban, hanem konkrétan mintha valódi három ikszes filmet nézne az ember csak animált verzióban. Alul-felül, elöl-hátul, zéró ruházat...

Na most érdekelne hogy ezt így ebben a formában tényleg lehet látni, csinálni a játékban? Vagy ez csak valami mod, vagy egyéb módon buherált videó, és ne várjon ilyet az ember? Mert kicsit fura lenne ha ez így ebben a formában tényleg benne lenne egy játékban, ugyanakkor gyanús hogy mitől lett ennyire népszerű hirtelenjében ez a játék, szóval valaki világosítson már fel aki játszott már vele hogy ez hogy van... :D



2020. febr. 21. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jellegű dolgok erőteljesen ki vannak takarva a játékokból, tehát látni hogy lefekteti, max egy-egy mellbimbó előtűnik, de kb ennyi. Ennyire komolyan kidolgozva egyik sincs. Amit te láttál, azt rajongó(k) készítette(k), nincs ilyen a rendes játékmenetben.
2020. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet a játékban, ezeket úgy animálják külön.
2020. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen modot nem láttam, szerintem inkább fan animáció.

Magában a hivatalos játékban elő se fordulhatna, mert Yennefer Ciri pótanyja, Trisst meg utálja.

2020. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan a Witcher 3-ba csak belekezdtem, de nehezen tudnám elképzelni hogy Ciriről a játékban lenne erotikusabb jelenet, miután ő Geraltnak afféle tanítványa/nevelt lánya
2020. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, kis "ártatlan", Witcherről keresel infókat, és teljesen véletlen egy felnőtt videó megosztó oldalon kötsz ki, na persze xD

Ajánlom a Witcher Wiki oldalt erre a célra.

[link]


Egyébként ezek fanmade felnőtt animációs videók, az alapjátékban ilyenek nincsenek, és modokkal sem lehet elérni, szóval csak ezért ne vedd meg/töltsd le a játékot.

2020. febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!